Безпілотники атакували Енгельс, Ростов і Луганськ: горить військова казарма
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
2 жовтня збройні формування Російської Федерації та її найманці 30 разів порушили режим припинення вогню, унаслідок чого один військовий отримав поранення.
Про це повідомляє Штаб ООС.
Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими угодами калібрів озброєння. Також бойовики використовували озброєння БМП, гранатомети різних систем, снайперську та стрілецьку зброю.
Крім того, противник тричі здійснив обстріли з міномета у районі ділянки розведення сил і засобів неподалік Золотого.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід противник здійснив 13 обстрілів позицій Об’єднаних сил.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Північ противник здійснив 17 обстрілів позицій Об’єднаних сил.
Від початку поточної доби бойовики 10 разів порушили режим припинення вогню.
Як повідомляла УМ, Як повідомляла УМ, ввечері 1 жовтня президент України Володимир Зеленський повідомив, що делегація України погодила "формулу Штайнмаєра" під час зустрічі Контактної групи у Мінську. Зеленський заявив, що її не слід боятися.
У Міністерстві оборони України зазначили, що основною умовою для початку розведення військ на Донбасі є дотримання режиму тиші на ділянці розведення протягом семи днів.
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Збройні Сили України у травні не лише стабілізували фронт, а й перехопили ініціативу на деяких гарячих ділянках лінії зіткнення. >>
Співробітники головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях спільно з побратимами 1-го Окремого центру безпілотних систем ЗСУ знищили ворожі ешелони з пальним під Луганськом. >>
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
Головнокомандувач Олександр Сирський повідомив про зимові успіхи українських захисників. >>
Покровськ, який рашисти намагаються захопити з липня 2024 року, й далі поглинає ворожі ресурси. >>