Депутат від «Слуги народу» заявив про відмову України їхати на сесію ПАРЄ

13:02, 21.09.2019
Депутат від «Слуги народу» заявив про відмову України їхати на сесію ПАРЄ

Богдан Яременко (фото: facebook.com)

Народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявляє, що українська делегація не братиме участі в найближчій сесії ПАРЄ.
 
"Найскладнішим сьогодні є питання ПАРЄ. Не маючи іншої нагоди реагування на порушення цією організацією власних принципів, і зіштовхнувшись з достатньо відвертим ігноруванням її інтересів, Україна наразі утримається від відрядження своєї делегації на найближчу сесію ПАРЄ", - написав Богдан Яременко у Facebook.
 
Від додав, що натомість Україна зосередиться "на підготовці нашої делегації та проведенні консультацій з іншими державами членами РЄ з метою вироблення плану повернення довіри до ПАРЄ. 
 
"Цей підхід підтримала переважна більшість фракцій українського парламенту", - зазначив він.
 
Нагадаємо, 17 вересня у Верховній Раді сформували новий склад української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.
 
На початку жовтня розпочинається осіння сесія ПАРЄ, на ній мають розглянути проект резолюції щодо становища кримських татар на окупованому Росією півострові.
 
Як писала "УМ", 26 червня Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути Росію без санкцій, незважаючи на порушення принципів РЄ.
 
 
Представники 7 держав-членів Ради Європи в ПАРЄ оголосили про спільні дії в знак протесту проти безумовного повернення росіян.
 
Українська делегація вирішила зупинити роботу у ПАРЄ на знак протесту проти рішення про знищення санкційного механізму.