Україна видала Австрії олімпійського чемпіона, якого підозрюють у насильстві над дітьми

15:28, 15.09.2019
Україна видала Австрії олімпійського чемпіона, якого підозрюють у насильстві над дітьми

Українська влада передала Австрії дворазового олімпійського чемпіона з дзюдо Петера Зайзенбахера, якого підозрюють в насильстві над дітьми.

 

Про це пише AFP.

 

Українські прикордонники затримали Зайзенбахера 9 вересня під час спроби незаконного перетину кордону з України до Польщі. 12 вересня його доправили до Відня.

 

59-річний Петер Зайзенбахер — австрійський дзюдоїст та дворазовий олімпійський чемпіон. Його підозрюють у тому, що він протягом 1997-2004 років під час роботи тренером з дзюдо вчиняв дії сексуального характеру щодо трьох неповнолітніх дівчат.

 

Згідно з австрійським законодавством, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від одного до десяти років.

 

Зайзенбахер перебував у міжнародному розшуку з грудня 2016 року після того, як не зʼявився на слухання справи до суду. У 2017 році його вперше затримали в Києві.

 

Після закінчення 40-денного терміну тимчасового арешту Зайзенбахера звільнили. Тоді Україна відмовила Австрії в екстрадиції.

 

Читайте також:  католицький священнослужитель, колишній префект Секретаріату з економіки Ватикану, кардинал Джордж Пелл, звинувачений в Австралії у сексуальному насильстві над дітьми, програв апеляцію в суді.