У Києві затримали жінку з чоловіком, що напали на патрульних через друга-порушника (відео)

21:45, 19.06.2019
У Києві затримали жінку з чоловіком, що напали на патрульних через друга-порушника (відео)

(кадр відео)

У Києві біля Бессарабського ринку поліцейські із застосуванням сили затримали жінку та чоловіка.
 
Жінка й чоловік були затримані після того, як вирішили вступитись за свого друга, що порушив правила на дорозі, й стали нападати на поліцейських.
 
Слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження після затримання.
 
ДБР також з’ясує, чи дійсно неповнолітня дитина затриманих кілька годин була змушена провести у зачиненому автомобілі.
 
Як повідомляє прес-служба ДБР, слідчими розпочате досудове розслідування "за відеоматеріалами, оприлюдненими у соціальних мережах".
 
Провадження відкрили за фактом можливого перевищення службових повноважень працівниками поліції (ч.1 ст. 365 ККУ), котрі мали місце 18 червня 2019 року біля Бессарабського ринку. 
 
Відзначається, що мова йде про конфліктну ситуацію за участі працівників поліції, в ході якої працівники поліції із застосуванням сили затримали жінку та чоловіка, вдягаючи на них кайданки.
 
Також, згідно повідомлення у соцмережах, ДБР з’ясує, чи неповнолітня дитина затриманих кілька годин була змушена провести у зачиненому автомобілі.
 
Водночас начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков опублікував у Facebook пост і відео інциденту, де називає фігурантів "королями жізні".
 

За його словами, приятель пари - Вася (порушник-водій BMW) зупинився посеред дороги  і поліція саме намагалася виписати йому штраф, коли жінка і чоловік прийшли виручати товариша від правоохоронців.
 
"З'являється жінка з телефоном, яка не хоче піти з проїжджої частини на вимогу патрульного. Мало того - вона обзиває його "сук*ю" і "дебілом", накидається дряпаючи своїм шикарним манікюром обличчя патрульної поліцейської. Відповідно і аналогічно, включається чоловік", - написав Жуков.
 
Жуков пише, що відбулося цілком адекватне затримання за нанесення тілесних ушкоджень і напад на поліцейських під час виконання службових обов'язків.
 
Щодо інформації з приводу дитини, то Жуков повідомив, дитина залишилася зі знайомим пари - водієм BMW, а згодом дитина з бабусею і водієм-порушником приїхали в управління поліції.
 
Як повідомляла "УМ", у Києві затримали підрядника, який мав ремонтувати на Черкащині трасу на Одесу.