«Шахтар» переміг «Маріуполь» з рахунком 1:0

17:12, 28.04.2019

(фото: Станіслав Гоцуляк)

Донецький "Шахтар" у матчі 26 туру української Прем'єр-ліги з рахунком 1:0 переміг ФК "Маріуполь".

Рахунок в матчі на 12-й хвилині відкрив Велінгтон Нем після пасу Сергія Болбата, передає "Українська правда".

На 24-й хвилині Жуніор Мораєс не реалізував пенальті, пробивши повз ворота.

На 50-й хвилині був вилучений Павло Полегенько за фол на Жуніору Мораєсу, і суддя призначає ще один пенальті у ворота маріупольців. Цього разу з 11-ти метрів бив Алан Патрік, і Євгеній Гальчук бере цей удар.

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека. Фото: Станілав Гоцуляк

До завершення матчу в "Шахтаря" було ще кілька моментів, щоб збільшити рахунок, але знову надійно зіграв воротар "Маріуполя".

Вже в доданий арбітром час після удару Тете ворота "Маріуполя" рятує штанга воріт. У господарів шансів біля воріт "гірників" не було в першому таймі і в заключній 45-хвилинці.