Лавров заявив про зрив Нормандської зустрічі, звинувативши Україну у вбивстві Захарченка

16:23, 01.09.2018
Лавров заявив про зрив Нормандської зустрічі, звинувативши Україну у вбивстві Захарченка

Лавров вважає вбивство Захарченка "провокацією України, спрямованою на зрив Мінських домовленостей" (фото: mid.ru)

Після загибелі лідера бойовиків ОРДО Олександра Захарченка про зустріч лідерів "четвірки нормандського формату" найближчим часом не може йтися.
 
Про це, як повідомляє ТАСС, 1 вересня заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров.
 
"У нинішній ситуації неможливо говорити про найближчі зустрічі у "нормандському форматі", як цього багато хто хоче серед наших європейських партнерів", - заявив він.
 
За словами Лаврова, "це серйозна ситуація, яку потрібно проаналізувати".
 
"Ми цим зараз займаємося", - заявив глава МЗС Росії і додав, що вбивство Захарченка - "провокація України, спрямована на зрив Мінських домовленостей".
 
Нагадаємо, ватажка донецьких терористів Олександра Захарченка, який був формальним керівником "ДНР", підірвали в кафе "Сєпар" в центрі окупованого Донецька на бульварі Пушкіна.
 
При цьому метою кілерів в Донецьку міг бути зовсім не ватажок ДНР Олександр Захарченко.Швидше за все, вони полювали на Олександра Тимофєєва ("Ташкент"). Таку думку висловив координатор російського проекту "Доброволец.орг", що займається відправкою найманців на Донбас, Михайло Полинков.
 
Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в свою чергу занепокоївся напруженістю на Донбасі через вбивство Захарченка.
 
Голова так званої ради міністрів окупантів ЛНР Сергій Козлов заявив, що після вбивства ватажка ДНР Олександра Захарченка їде з окупованого Луганська.