Олександр Захарченко вбитий: ватажка окупантів підірвали в кафе «Сєпар» в Донецьку

20:15, 31.08.2018
Олександр Захарченко вбитий: ватажка окупантів підірвали в кафе «Сєпар» в Донецьку

Олександра Захарченка підірвали в Донецьку

Ватажка донецьких терористів Олександра Захарченка, який був формальним керівником "ДНР", підірвали в кафе "Сєпар" в центрі окупованого Донецька на бульварі Пушкіна.

Про це повідомили джерела російського пропагандистського ресурсу "Лайф.ру".

Олександр Захарченко не доїхавши до лікарні помер. 
 
За повідомленнями джерела видання "Новая газета", унаслідок вибуху постраждали також двоє охоронців та так званий "міністр доходів і зборів" Олександр Тимофєєв  на кличку "Ташкент".Терористи заявили заявили, що вибухівка в ресторані була замаскована під освітлювальне обладнання.У Донецьку через вбивство Олександра Захарченка запровадили додаткові заходи безпеки.

Інформацію про ліквідацію Олександра Захарченка підтвердила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська.

"Так, за нашою інформацією, це відповідає дійсності. Ми це можемо констатувати. Швидше за все, йдеться про їхні міжосібіні війни", — сказала Гітлянська.

Вона нагадала, що правоохоронні органи України завели на формального очільника окупаційної адмістрації деяких районів Донецької області низку кримінальних справ, Олександр Захарченко є фігурантом великої справи про створення терористичної організації.

"Але також є багато інших проваджень, яких я не пригадаю зараз", — додала речниця СБУ.

Нагадаємо, в Донецьку підірвали в ліфті Арсена Павлова "Моторолу", а Михайла Толстих "Гіві" ліквідували, вистреливши в його кабінет із вогнемета. У результаті тіла терористів були пошкоджені так сильно, що їх не показували публіці, виставляючи для траурних церемоній закриті домовини. 

Як повідомляла "УМ", напередодні, 30 серпня, в Москві помер автор гімну "ДНР" Йосип Кобзон.