Олександр Рибальченко «Пломба» загинув поблизу Маріуполя

14:09, 02.02.2018
Олександр Рибальченко «Пломба» загинув поблизу Маріуполя

Олександр Рибальченко із позивним "Пломба" загинув 1 лютого (Олександр Миколайович Укроп / Facebook)

Військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади Олександр Рибальченко із позивним "Пломба" загинув 1 лютого неподалік Маріуполя.

Про це повідомив у Facebook колистувач із ніком Bandera Slobozhanskiy.

"Щойно повідомили що в районі ОТУ "Маріуполь" загинув наш земляк і бойовий побратим , людина з надзвичайним почуттям справедливості, доброволець батальйону "Луганськ-1"(2014), військовослужбовець 93-ї ОМБр - Рибальченко Олександр поз."Пломба". 11 січня йому виповнилося 24 роки", - ідеться в повідомленні.Про смерть військового повідомляють також волонтери.

"Я Маю Честь Жити Поряд з таким Луганчанином!!! Братику ти для мене живий завжди! Я не вірю.......", - написала Тетяна Ременюк та опублікувала спільне з Олександром фото.

Юлія Смірнова відзначила, що в Олександра Рибальченка є вагітна дружина Олена Дмитренко, яка потребує допомоги.

Олександр Рибальченко народився 11 січня 1994 року в селі Коржове Сватівського району на Луганщині. 3 лютого загиблого військового поховають в рідному селі.
Як повідомляла "УМ", 1 лютого в зоні АТО загинув "донбасівець" Ярослав Козак. У зведенні за добу 1 лютого прес-центр штабу АТО повідомив, що загиблих та поранених 1 лютого на фронті не було.