Євробачення-2017: визначено другу десятку фіналістів

08:12, 12.05.2017
Євробачення-2017: визначено другу десятку фіналістів

Під час другого півфіналу Євробачення-2017.

Ще десять країн-переможниць, які виступатимуть у фіналі конкурсу Євробачення-2017, визначено під час другого півфіналу, що відбувся у Міжнародному виставковому центрі в Києві в ніч на п’ятницю.

 

Отже у фіналі пісенного конкурсу в суботу, 13 травня виступатимуть:

 

1. Болгарія - Kristian Kostov "Beautiful Mess"

 

2. Білорусь - Naviband "Story Of My Life"

 

3. Хорватія - Jacques Houdek "My Friend"

 

4. Угорщина - Joci Pápai "Origo"

 

5. Данія - Anja "Where I Am"

 

6. Ізраїль - IMRI "I Feel Alive"

 

7. Румунія - Ilinca ft. Алекс Florea "Yodel It!"

 

8. Норвегія - JOWST або Joakim With Steen "Grab the Moment"

 

9. Нідерланди - OG3NE "Lignt and Shadows"

 

10. Австрія - Nathan Trent "Running On Air".

 

Саме вони отримали найвищі оцінки глядачів та членів національного журі.

 

Цікаво, що під час другого півфіналу коханий представниці Македонії Яни Бурчески зробив їй пропозицію у грін-румі. Виконавиця під пильним оком глядачів з усього світу погодилася й зізналася, що чекає дитину.

 

Серед решти музикантів відзначився представник Болгарії Крістіан Костов, оскільки у день другого відбору стало відомо, що у 2014 році він виступав в окупованому Криму на День захисту дітей.

 

Утім, СБУ спільно із Держприкордонною службою повідомили, що не мали підстав не пустити Костова в Україну, оскільки на момент виступу він був неповнолітнім, а українське законодавство щодо окупованого півострова вступило в силу лише наприкінці 2014 року.

 

Нагадаємо, за результами першого півфіналу, який відбувся у вівторок, 9 травня, до фіналу пройшли представники Молдови, Азербайджану, Греції, Швеції, Португалі, Польщі, Вірменії, Австралії, Кіпру та Бельгії.

 

Без відбору одразу у фіналі виступлять представники країн "Великої п'ятірки" засновників конкурсу – Велика Британія, Італія, Іспанія, Франція, Німеччина, а також країна, що приймає конкурс, – Україна.