Авдіївське пекло: підрозділи рашистив закріпилися на одній з вулиць на півночі міста

11:50, 04.02.2024
Авдіївське пекло: підрозділи рашистив закріпилися на одній з вулиць на півночі міста

Російські підрозділи закріпилися на одній з вулиць на північній околиці Авдіївки. (Фото з відкритих джерел)

У зону забудови Авдіївки, на одній з вулиць на північній околиці міста, просунулись російські війська. У місті йдуть запеклі вуличні бої.

 

Як інформує УМ, про це 4 лютого повідомив у Фейсбуці журналіст Юрій Бутусов.

 

За його словами, російські підрозділи закріпились на одній з вулиць на північній околиці Авдіївки.

 

"Якщо міряти по прямій, то передові підрозділи ворога перебувають на відстані біля півтора кілометри від вʼїзду у місто. Два тижні тому ворог зумів зайти на дві вулиці на південній околиці міста. Ситуація критична", - пише Бутусов.

 

Він також зазначив, що 110-та механізована бригада, а також кілька приданих підрозділів, ведуть бої з противником, який у кілька разів переважає у силах, і постійно застосовує свіже поповнення для своєї піхоти.

 

"Авдіївка потребує негайно свіжих резервів та ротації підрозділів героїчної 110 -і бригади, яка зберігає керованість попри абсолютну виснаженість за майже два роки безперервних боїв у місті. Також необхідні боєприпаси - поставки також вкрай малі, ворог має велику перевагу у засобах ураження", - йдеться у повідомленні.

 

"Слабким місцем є, як завжди, взаємодія та порядок застосування усіх сил та засобів на рівні оперативно-тактичного управління. Дуже шкодить брехня у доповідях на генеральському рівні, бажання самозаспокоювати і себе і не дратувати вище керівництво "поганими новинами". А вище керівництво хоче слухати тільки позитивну, а не критичну інформацію. Тому і нема адекватного реагування на зміни обстановки", - додає Бутусов.

 

За його даними, ворог розгорнув справжнє полювання за українськими операторами дронів у місті - будь-які споруди та місця встановлення антен піддаються ударам артилерії та бомбардуванню керованими авіабомбами. Російська авіація бомбить фактично безперешкодно.

 

Разом з тим, значні втрати несе ворог, і просування дається противнику важкою ціною. Але резерви противник зосереджує під Авдіївкою значно швидше ніж українське командування.

 

«У понеділок мій фонд закупить партію станцій управління для українських операторів дронів 110-і бригади в Авдіївці замість знищених в результаті обстрілів та бомбардувань, будемо створювати запаси антен та станцій управління, щоб після ураження воїни могли негайно брати резервне обладнання», - додав Бутусов.

 

Як повідомляла УМ,  для рф Авдіївка має політичне значення.