Один з кращих льотчиків Антон Листопад загинув у повітряному бою

09:24, 15.08.2022
Один з кращих льотчиків Антон Листопад загинув у повітряному бою

Повітряний ас Антон Листопад. (Фото: Фейсбук Володимир Веркалець)

У повітряному бою з російськими загарбниками загинув Антон Листопад, якого у 2019 році визнали найкращим льотчиком Повітряних сил Збройних сил України.

 

Як інформує УМ, про це 15 серпня у Фейсбуці повідомив Фізико-технічний ліцей Івано-Франківська, випускником якого був Антон.

 

Також цю інформацію підтвердив представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Івано-Франківській області Володимир Веркалець

 

«Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї  колони був саме наш Антон», - сказано в повідомлені ліцею.

 

У ліцеї відзначають, що "дорога Антона за штурвал винищувача була непростою, але осмисленою": юнак вперто йшов до своєї мрії стати льотчиком.

 

Антон Листопад був учасником бойових дій на сході України, у 2019 році його визнали найкращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ.

 

 

 Із перших хвилин широкомасштабного вторгнення росіян капітан Антон Листопад став на захист України.

 

За кілька днів до загибелі Листопад був відзначений президентом високою державною нагородою – орденом за мужність 3-го ступеня.

 

Президент Володимир Зеленський вітав військовослужбовців-авіаторів 7 серпня: День Повітряних сил ЗСУ відзначається у першу неділю серпня.

 

Як повідомляла УМ, герой України Олександр Кукурба загинув у повітряному бою.