У Крилоському ліцеї жінки зліпили десятки відер вареників воїнам на Донбас

11:21, 06.01.2022
У Крилоському ліцеї жінки зліпили десятки відер вареників воїнам на Донбас

У Крилосі жінки ліплять вареники воїнам на Схід. (Фото: Фейсбук Соня Питель-МедведовичКрилоський ліцей)

У Крилоському, що на Івано-Франківщині, місцеві господині наліпили кілька десятків відер вареників для захисників, які зустрінуть Різдвяні свята в зоні війни.

 

Це вже другий рік поспіль реалізується така ініціатива у Крилоському ліцеї.

 

Як інформує УМ, про це у Фейсбуці розповіла і показала, як ліпили і варили вареники для воїнів, одна з організаторок Соня Питель-Медведович.

 

 

«Наближається одне із найпрекрасніших християнських свят – Різдво Божого Дитятка, яке рятує людство. Всі з нетерпінням чекають радіти, колядувати і прославляти Ісусика. Але неспокійно у нашій державі, у нас іде війна на Сході. Знову в шанцях, бліндажах і наметах святкуватимуть Різдво наші захисники.

 

Ми дякуємо вам за спокій, ми молимося за вас, за те, щоб ви всі повернулися додому живими. Вже декілька разів працівники нашого ліцею намагаються подарувати вам, наші захисники і захисниці, миті домашнього тепла, миті домашніх страв, миті турботи про вас – ми ліпимо вам вареники.

 

На пропозицію волонтера Андрія Бранця ми відправляємо ці пакунки і разом з тим ми бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, миру, любові і кохання! Хай вас огортає своїми крилами ваш Ангел-Охоронець, а новонароджене Дитятко захистить від ворогів! Повертайтеся додому живими і здоровими! Хай запанує МИР! З вами Бог і Україна!» – написано в повідомлені.

 

Як повідомляла УМ, на російсько-українській війні в 2021 році внаслідок бойових дій на передовій загинуло 79 воїнів ЗСУ (останній із них — 31 грудня), а близько 300 — було поранено.