Ексголова Броварської РДА Майбоженко вийшов із СІЗО
Колишній голова Броварської райдержадміністрації Володимир Майбоженко, який у квітні п’яним наїхав і збив на переході чотирьох людей, вийшов із СІЗО. >>
Ексначальник Головного управління Нацполіції Луганщини Сергій Колесник (Фото Нацполіції)
Сіверськодонецький міський суд Луганської області відмовив колишньому начальнику НПУ Луганської області у задоволенні позову до жителя міста про захист честі, гідності та ділової репутації на 100 тисяч гривень.
Відповідне рішення внесено до Єдиного реєстру судових справ.
Як повідомлялося раніше, ексначальник Головного управління Нацполіції Луганщини Сергій Колесник подав до суду на мешканця Сіверськодонецька С. Чуба за негативний пост у соціальній мережі.
Колишній посадовець вимагав 100 тисяч гривень матеріального відшкодування.
Нагадаю, Сергій Колесник очолював ГУНП Луганщини впродовж двох років і був звільнений з посади у грудні 2020 року без роз’яснень причин для загалу.
Того ж року Чуб відкоментував у соцмережі, що зарплату у 70 тисяч гривень головний поліціянт області начебто отримував за підкуп виборців, незаконне вирубування лісу тощо.
Своєю чергою, Колесник заявив, що цим коментарем нібито була спаплюжена його честь, гідність, і ділова репутація. Відповідну цивільну справу було зареєстровано за номером 428/13184/19 у Сіверськодонецькому міському суді.
Колесник, який вважав, що була спаплюжена його честь, гідність, ділова репутація, до судової зали не з’явився. Натомість був присутній його представник, та коментувати щось для ЗМІ він не став.
Натомість свідки навели в суді чимало фактів на підтвердження тотальної корумпованості поліції регіону за часів каденції Колесника.
Під час виступу я заявив, що 11 червня 2019 року звернувся до в.о. голови СБУ Баканова із заявою щодо вчинення кримінальних правопорушень посадовими особами військово-цивільної адміністрації селища Новотошківське та с. Жолобок Попаснянського району Луганської області.
Крім того, 11 жовтня 2019 року я написав звернення до президента України Зеленського, прем'єр-міністра Гончарука та міністра МВС Арсена Авакова із заявою щодо блокування розслідування справ щодо корупційних схем луганських чиновників з боку керівництва Нацполіції.
І тільки 21 квітня 2020 пресслужба прокуратури Луганської області оприлюднила інформацію про викритя злочинної схеми колишнього керівника військово-цивільної адміністрації населеного пункту Луганської області.
Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру.
27 березня 2020 року я, Снєгирьов Д.В., звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти «Золоте» ДП «Первомайськвугілля».
Тільки після неодноразових звернень до правоохоронних органів і розголосу у ЗМІ, за підозрою у привласненні коштів адміністрацією заводу і ДП "Первомайськвугілля" було розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) та за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
На мою думку, організація корупційних схем була можлива лише за умов «силового» прикриття з боку корумпованих співробітників правоохоронних органів і спеціальних служб.
Під час виступу я акцентував увагу присутність ще на одному епізоді, а сааме: незаконній вирубці лісу. Свого часу я звернувся до керівництва правоохоронних органів, ГПУ та СБУ з заявою щодо фактів масової незаконної вирубки лісових насаджень.
Як встановили слідчі ДБР, протиправними діями головного лісничого державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство» завдано збитків державі на суму понад 11 мільйонів гривень.
Інформація про кримінальні схеми та відсутність реакції правоохоронних органів на ці схеми свідчать, на мою думку, про зацікавленість саме правоохоронних органів. Подавати позов про захист честі й гідності у такій ситуації – щонайменше виглядає недоречним.
«У задоволенні позову про захист честі, гідності та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди відмовити», — йдеться у рішенні Сіверськодонецького міського суду Луганської області від 17.08.2021 за підписом головуючого судді І.С. Посохова.
Справедливість є. За неї варто боротися!
Колишній голова Броварської райдержадміністрації Володимир Майбоженко, який у квітні п’яним наїхав і збив на переході чотирьох людей, вийшов із СІЗО. >>
Чи не найдорожче військове обладнання на фронті — те, що передає бійцям Полтавська міська рада. >>
В ухвалі зазначається, що йдеться про пістолет «Форт» 12-Р з магазином. >>
Працівники ДБР розслідували 408 кримінальних проваджень, пов'язаних із роботою територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. >>
Суддя Печерського райсуду Константінова звільнила під заставу колишнього командира львівського «Беркута» Романа Пацеляка, який розганяв Майдан у 2014 році. >>
Правоохоронці з СБУ та Офісу Генпрокурора за сприяння військового керівництва ліквідували ще одну схему ухилення від мобілізації на Київщині та затримали трьох організаторів оборудки. >>