Конкуренти Нелі Штепи теж співпрацювали з бойовиками Гіркіна – Казанський

19:34, 27.09.2020
Конкуренти Нелі Штепи теж співпрацювали з бойовиками Гіркіна – Казанський

Опоненти Штепи у 2014 році теж співпрацювали з бойовиками Гіркіна й уникли будь-якої відповідальності.

Раніше Неля Штепа, яку підозрюють у сепаратизмі, стала кандидаткою в мери Слов'янська. Однак згодом виявилося, що її конкуренти також співпрацювали з бойовиками під час окупації міста. Два головних конкуренти Штепи мають усі шанси перемогти у Слов'янську на виборах.

 

Як інформує УМ, про це повідомив журналіст, представник України у ТКГ в Мінську Денис Казанський на своїй сторінці в фейсбуці.

 

Казанський пояснив, що опоненти Штепи у 2014 році теж співпрацювали з бойовиками Гіркіна й уникли будь-якої відповідальності.

 

"Бачу, багато хто обурюється, що Неля Штепа уникла відповідальності за державну зраду і балотується в мери Слов'янська. На жаль, насправді ситуація ще гірша. З трьох головних претендентів на пост мера – всі троє колаборанти", - написав він.

 

За словами Казанського, який посилається на дані соціологів, Штепа очолює рейтинг кандидатів у мери. Слідом йдуть кандидат від ОПЗЖ Павло Придворов і чинний мер Вадим Лях.

 

Навесні 2014 року Павло Придворов та Вадим Лях були депутатами міської ради Слов'янська і голосували за рішення, потрібні бойовикам.

 

Зокрема, за проведення незаконного "референдуму" і створення "слов'янської народної дружини" (так вони намагалися легалізувати банду Гіркіна).

 

Як повідомляла УМ, обвинувачена в сепаратизмі Неля Штепа стала кандидатом у мери Слов’янська.