Десантники Дмитро Литвинчук та Максим Перепелиця загинули біля Верхньоторецького

18:45, 27.11.2017
Десантники Дмитро Литвинчук та Максим Перепелиця загинули біля Верхньоторецького

Дмитро Литвинчук та Максим Перепелиця загинули на Донеччині (фото із соцмереж)

Поблизу Верхньоторецького на Донеччині в бою з російськими окупантами 25 листопада загинули десантники 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Дмитро Литвинчук та Макси Перепелиця.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.


Дмитро ЛитвинчукСержант 2-го десантно-штурмового батальйону 95-ї бригади Дмитро Литвинчук загинув від кулі снайпера опівдні, коли був на опорному пункті в зоні бойових дій.

Він народився у 1992 році в селі Крученець Черняхівського району на Житомирщині.

"Ти запамятаешся всім своєю посмішкою, яка була завжди у тебе на вустах...", - написав про Дмитра Литвинчука у Facebook Валерій Ільченко.Максим ПерепелицяСнайпер Максим Перепелиця 3 дні не дожив до свого 27-го дня народження.

На військову службу він пішов добровольцем у 2014 році, з того часу і став десантником у 95-ці.

"Він був справжнім патріотом своєї країни. Він завжди у всьому бачив позитив та сподівався на краще. В АТО він поїхав не перший раз. Він хороший брат і син, який був надійною опорою для своєї родини. Він – справжній друг, який в будь - який момент був готовий прийти на допомогу", - розповідає Артур, побратим Максима.

Максим Перепелиця родом із села Давидівка Житомирського району. Вдома на нього чекали батьки та сестра.

"Завтра в місті Житомирі відбудеться поховання молодшого сержанта Максима Перепелиці. Біля памятника С.П. Корольова (Житомирська ОДА) на 12.00 почнеться прощання із загиблим Героєм. Після цього траурна процесія відбуде на Смолянське віськове кладовище", - повідомив Валерій Логінов.