Пашинський сплатив заставу і вийшов із СІЗО

12:27, 27.02.2024
Пашинський сплатив заставу і вийшов із СІЗО

За два тижні до арешту Пашинський підписував угоди, як олова асоціації. (facebook.com/naudiUA)

Ексдепутат Сергій Пашинський, який є підозрюваним у справі з реалізації нафтопродуктів Курченка, вийшов на волю із СІЗО після того, як за нього було сплачено заставу. 

 

 Як інформує УМ, про це 27 лютого повідомив Сергій Пашинський у Fаcebook.

 

"Тільки що підприємства Національної асоціації підприємств оборонної промисловості внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу. Я дуже вдячний за таку колосальну підтримку, але мені водночас дуже соромно, що кошти, які повинні були бути використані для виробництва зброї, використані на заставу для мене по фейкових звинуваченнях. Я відпрацюю кожну копійку і доб'юся повернення цих коштів", – написав він.

 

Нагадаємо, що зранку 12 лютого Служба безпеки та Національне антикорупційне бюро прийшли з обшуками до колишнього народного депутата Сергія Пашинського у справі про націоналізацію нафтопродуктів олігарха Курченка.

 

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявили, що спільно з СБУ викрили схему заволодіння нафтопродуктами, через які держава зазнала 967 мільйонів гривень збитків.

 

Про підозру, зокрема, повідомили колишньому народному депутату, т.в.о. глави Адміністрації президента у 2014 році Сергію Пашинському.

 

Фігурант справи "нафтопродуктів Курченка", екснардеп Сергій Пашинський, коментуючи обшуки, заявив, що знав про те, що проти нього "готуються провокації" спецслужбами РФ з метою дискредитації, щоб заблокувати його роботу з організації поставок боєприпасів.

 

Як повідомляла УМ, напередодні Сергій Пашинський був арештований з альтернативою застави на 272 млн грн.