Крим у вогні. Визволення чи лише підготовка?
Крим перестав бути вітриною російської імперії. Він поволі стає її найдорожчим тягарем. >>
Засідання Ради безпеки ООН. (un.org)
Офіційний Київ вимагає терміново скликати засідання Ради безпеки Організацій Об'єднаних Націй щодо так званих "референдумів", які росія нахабно намагається проводити на тимчасово окупованих територіях.
Як інформує Україна молода, про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко у Twitter в ні на неділю.
«Україна запросила скликання термінового засідання Ради Безпеки ООН у зв'язку з проведенням росією фейкових референдумів на окупованих територіях України.
Росія має понести відповідальність за подальші спроби змінити міжнародно визнані кордони України всупереч Статуту ООН», - наголосив дипломат.
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що "референдуми" на окупованих територіях закриють рф можливість переговорів з Україною та цивілізованим світом.
За даними пропагандистських ЗМІ окупантів, росія може заявити про "приєднання" окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей 30 вересня.
Як повідомляла «УМ», голова Європейської ради Шарль Мішель зазначив, що членство росії в Раді безпеки ООН слід призупинити через її невиправдану агресію проти України.
Тді як Туреччина пропонує взагалі скасувати право вето у Радбезі ООН.
Крим перестав бути вітриною російської імперії. Він поволі стає її найдорожчим тягарем. >>
З кожним днем усе складніше зрозуміти, де закінчується політика і починається «палата номер шість». >>
Цей законопроєкт, над яким останні кілька місяців разом працювали історики, фахівці з меморіалізації, представники законодавчої та виконавчої влади, увінчує тривалий шлях >>
Гітанас Науседа, Президент Литви, заявив, що може допомогти у врегулюванні дипломатичного конфлікту між Києвом і Варшавою за їхньої згоди. >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>
Ну що ж, війни продовжують відкривати нам чергові цинічні рівні геополітичних маніпуляцій. >>