Зеленський про мобілізацію: Ми повинні захищатися

02:35, 15.08.2022
Зеленський про мобілізацію: Ми повинні захищатися

Зеленський заявляє, що росіяни, які не висловлюють свою позицію проти війни в Україні, підтримують війну. (Фото Офісу президента)

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що Верховна Рада найближчим часом має ухвалити рішення про продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні.

 

Як інформує Україна молода, про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні, передає Офіс президента в ніч на понеділок.

 

«Очевидне рішення, очевидні причини. Україна завжди прагнула й прагне миру та багато разів у різних переговорних форматах пропонувала російському керівництву закінчити війну та звільнити українську землю від окупації. Але поки що Росія вірить у терор, перебуває в полоні своїх пропагандистських ілюзій і досі сподівається, що нібито зможе чогось досягти різними формами шантажу. Не зможе.

 

А отже, ми повинні захищатися, повинні відповідати на кожен прояв терору, на всі обстріли – на жорстокі обстріли, які не припиняються жодного дня. На жаль, у нас є втрати. Але ми повинні боротися на всіх рівнях і на всіх фронтах, максимально посилювати нашу державу, зберігати нашу єдність і залучати ще більше країн до нашої антивоєнної коаліції», - зауважив Верховний Головнокомандувач.

 

За його словами, що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія, а отже, менше часу триватиме ця війна.

 

І додав: «І кожен в Україні, кожен у вільному світі має робити все від них залежне і все можливе, щоб Росія й ті, хто підтримує війну, платили дедалі більшу ціну за російський державний терор».

 

Також Зеленський заявляє, що росіяни, які не висловлюють свою позицію проти війни в Україні, підтримують війну.

 

"Коли зло набуває таких масштабів, мовчання людей наближається до рівня співучасті. А відмова від реальної боротьби зі злом стає допомогою саме йому.

 

Тому якщо у вас громадянство Росії і ви мовчите, значить, ви не боретесь, а значить, цим ви підтримуєте.

 

І хоч би де ви перебували – як на території Росії, так і за кордоном, – ваш голос повинен звучати на підтримку України, а значить, проти цієї війни", - підкреслив Президент України.

 

Як повідомляла «УМ» у Раді планують продовжити військовий стан та мобілізацію до 21 листопада, згідно із законопроектами внесеними президентом.