Всі місця продані: Галушко виходить з партії «Слуга народу»

09:49, 27.09.2020
Всі місця продані: Галушко виходить з партії «Слуга народу»

Галушко заявив, що всі місця в списку «Слуги народу» в його окрузі продані.

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Микола Галушко заявив про вихід з партії.

 

Як інформує УМ, про це він оголосив у Facebook, опублікувавши відеозвернення до президента Володимира Зеленського.

 

Галушко заявив, що всі місця в списку «Слуги народу» в його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися тільки словами.

 

"Володимире Олександровичу, в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом з вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло майже два роки, але, на жаль, нічого не змінилося", - сказав він.

 

Нардеп додав, що при розподілів районів, "виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва "Слуги народу" ледь не знищила мой рідний Броварський район".

 

"А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії" Слуга народу "були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії" Слуга народу "в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії "Слуга народу", - підсумував нардеп.

 

 

 

Галушко виграв вибори депутата до Верховної Ради у 97 виборчому окрузі з центром у Броварах Київської області.