Крим закрито: не всі бажаючі встигли виїхати

08:26, 09.08.2020
Крим закрито: не всі бажаючі встигли виїхати

Зі сторони окупованого Криму зібралася черга близько 300 осіб на виїзд з півострова. (Фото з ФБ-сторінки Рефата Чубарова)

Робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму та виїзду з неї припинилася в неділю о 8.00 ранку.

 

Водночас, на контрольному пункті в'їзду/виїзду Армянськ–Каланчак зі сторони окупованого Криму ще з півночі утворилася черга з сотень людей на виїзд з півострова. Люди боялися лишитися «закупореними» у Криму, втім, чи всім вдалося виїхати до 8.00 ранку, наразі невідомо.

 

Як повідомляє «Україна молода», про черги на контрольному пункті поінформував голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у неділю вночі.

 

За його словами, зі сторони окупованого Криму зібралася черга близько 300 осіб на виїзд з півострова, яка постійно поповнюється.

 

Пан Чубаров додав, що причина черг – вчорашнє рішення Кабміну України про тимчасові обмеження перетину пунктів пропуску з тимчасово окупованим Кримом.

 

«Люди, які в'їхали в Крим з материкової частини України, як і жителі Криму, які збиралися по справах відвідати материк, бояться опинитися закупореними в Криму. Російські окупанти з оформленням документів не поспішають. Якими словами люди в черзі висловлюються про Кабмін і всю українську владу, можете і не питати», – написав Рефат Чубаров у Facebook.

 

Як повідомляла “УМ», напередодні Кабінет міністрів прийняв рішення про тимчасове припинення до кінця серпня роботи КПВВ на адміністративній межі з окупованим Кримом.

 

Причина: погіршення епідемічної ситуації в анексованому Криму, де окупанти занижують реальні показники захворюваності на COVID-19.