Зеленський зізнався, що випиває із військовими заради відвертості

14:11, 07.08.2020
Зеленський зізнався, що випиває із військовими заради відвертості

Президент говорив з військовими про перемир'я.

Володимир Зеленський уже другий день перебуває в Донецькій області, аби подивитися стан військових вздовж контактної лінії. Напередодні він спілкувався з представниками ЗМІ у місті Часів Яр

 

Він заявляє, що у поїздці вздовж лінії розмежування в Донецькій області ночував із бійцями, спілкувався, їв і пив із ними, аби зрозуміти обстановку.

 

Як інформує УМ, про це сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у місті Мар'їнка, яке транслював Офіс президента

 

Президент говорив з військовими про перемир'я.

 

 

"Проїхали більше 100 кілометрів вздовж контактної лінії. Їли з хлопцями, ночували. Хочу поспілкуватися, зрозуміти, як усе контрольовано… Сьогодні будемо їздити до 8-ї чи 9-ї вечора, потім вночі будемо повертатися в Київ. Я хочу ще приїхати – думаю, ще за два рази я об’їду всі важливі об’єкти. За два рази, я думаю, всі 410 кілометрів лінії проїдемо", - розповів про поїздку президент.

 

Він наголосив, що військові отримують гідне харчування.

 

"Ніхто нічого не збирається здавати. У нас сильна, потужна армія. Разом поїли, поспілкувалися. Годують наших дуже потужно. Я навіть здивований, що військові у гарній формі, я не міг з’їсти весь обсяг їжі. Це дуже багато: як кажуть, "перше, друге і компот". Усе було: і печиво, і вафлі. А хто не наїсться, той може вночі, о 10-11-й, як кажуть хлопці, ще й бутріки з’їсти...Вони дивуються, кажуть: раніше так не приїжджали, не ночували. Ми другий раз приїжджаємо. Перший раз теж провели два дні в Золотому, ночували там…Щоб зрозуміти все, що відбувається, треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними, треба з людьми їсти, жити, скажу відверто – іноді випити, щоб зовсім було все відверто. Я, в принципі, так і роблю. ну, і можна переночувати також",- сказав Володимир Зеленський.

 

Як повідомляла УМ, Зеленський 6 серпня прибув на Донбас, де заявив, що не виявив порушень «тиші»