Члени ЦВК пвд час карантину виписали собі до 300 тисяч грн премії

12:55, 16.05.2020
Члени ЦВК пвд час карантину виписали собі до 300 тисяч грн премії

Премії та відпускні в розмірі 200−300 тис. грн виписали собі члени Центральної виборчої комісії (ЦВК) в обхід закону, яким на час дії запровадженого в Україні карантину зарплати чиновників обмежені розміром в 47 тис. 230 гривень. 

 

Такі величезні суми одержали 15 членів ЦВК. І лише два співробітники отримали по 47 230 гривень зарплати.

 

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування запросив їх на своє засідання, котре відбудеться 20 травня.

 

Як інформує УМ, про це у своєму Фейсбуці повідомив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін.

 

"І це вони просять розширити повноваження ЦВК в змінах до виборчого кодексу… Дуже чекаємо їх на засіданні комітету! — зазначив Безгін.

 

Водночас народний депутат Володимир Цабаль у коментарі до цього посту Безгіна повідомив що двоє членів ЦВК утрималися від таких «бонусів». Це представники фракцій «Голос» та «Батьківщина».

 

 

 

Як передають "Українські Новини", голова ЦВК Олег Діденко за квітень отримав 321 815 гривень: 248,3 тис. матеріальної допомоги, 28,5 тис. зарплати за час перебування у відпустці і 44 981 гривню обмеженої суми посадового окладу та надбавок.

 

Заступник голови ЦВК Сергій Дубовик отримав 325 тисяч гривень: 251,4 тисячі матдопомоги, 28,6 тис. відпускних і 45 тис. окладу та премій.

 

Заступник голови ЦВК Віталій Плукар заробив 308,2 тис. за квітень (241,1 тис. матдопомоги, 26,6 тис. за час відпустки, 40,5 тис. окладу та премії).

 

Секретар ЦВК Олена Гатаулліна за квітень отримала 300 тисяч гривень: 224,4 тис. матдопомоги, 32,9 тис. відпускних і 42,7 тис. окладу і премій.

 

Відзначається, що в зазначеному максимальному розмірі не враховуються суми допомоги з тимчасової непрацездатності, допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата щорічної відпустки. Такі величезні зарплати вийшли в результаті виплати матеріальної допомоги на оздоровлення та використання частини відпустки.

 

 

Як повідомляла УМ, президент України Володимир закликав усіх державних службовців незалежно від рангу і посади «затягнути паски», оскільки їхні зарплати планують скоротити згідно з зі змінами до держбюджету, підготовленими урядом.

 

Незалежно від рангу та посади, вже з квітня їх зарплата не перевищує 47 тисяч гривень», - наголосив глава держави

 

Новий склад ЦВК Верховна Рада призначила в жовтні минулого року.