Тимошенко збагатилась на $11 млн через політрепресії

14:40, 11.05.2020
Тимошенко збагатилась на $11 млн через політрепресії

Кошти були передані Тимошенко і Власенку через Reid Collins.

Юлія Тимошенко, лідер «Батьківщини», звинуватила американську фірму Skadden, Arps, Slate Meagher & Flom у сприянні її політичному переслідуванню режимом Віктора Януковича. Нардеп вважає, що у 2012 році Skadden опублікувала звіт, в якому намагалася виправдати дії уряду колишнього президента-втікача.

 

Як інформує УМ, про це  повідомляє New York Times.

 

Врегулювання, про яке раніше не повідомлялося, пов'язане з представництвом Skadden, починаючи з 2012 року, уряду тодішнього президента Віктора Януковича.

 

Відзначається, що звіт Skadden, за допомогою якого союзники Януковича намагалися виправдати поводження його уряду з Тимошенко, ув'язненою в 2011 році за звинуваченням у зловживанні службовим становищем, вже призвів до федеральних розслідувань і великих штрафів.

 

У грудні 2018 року в інтерв'ю The New York Times у Вашингтоні Тимошенко звинуватила юристів Skadden у "відбілюванні Януковича і його уряду" в обмін на гроші.

 

Із посиланням на два джерела видання пише, що Тимошенко та її адвокат Сергій Власенко, який також стверджував, що уряд Януковича з ним обійшлося несправедливо, найняли юридичну фірму Reid Collins & Tsai для вивчення можливості подати до суду на Skadden за її роботу.

 

За словами людей, знайомих з урегулюванням, Skadden заплатила 11 мільйонів доларів або більше, щоб залагодити справу до подачі позову. Кошти були передані Тимошенко і Власенку через Reid Collins.

 

Skadden не відповіла на численні запити щодо коментарів до своїх адвокатів і представників зі зв'язків з громадськістю, включаючи електронного листа, що містив докладний список питань щодо врегулювання.

 

Власенко і Reid Collins не відповіли на запити щодо коментарів.

 

Прессекретар Тимошенко відмовилася відповідати на питання про врегулювання, але вказала на заяву, яку експрем'єр опублікувала в Facebook, написавши, що гроші надійшли "від організації в США на стадії досудового врегулювання".

 

Як повідомляла УМ, нещодавно Юлія Тимошенко вказала у своїй декларації іноземний дохід за «компенсацію шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011−2014 років, яка була отримана в США на стадії врегулювання досудової участі».