Одкровення Аксьонова: Путін особисто керував окупацією Криму

23:00, 16.03.2019
Одкровення Аксьонова: Путін особисто керував окупацією Криму

(фото Крим.Реалії)

Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов розповів, що захоплення півострова відбулося під особистим керівництвом президента Росії Володимира Путіна.


Про це він заявив під час святкового заходу на честь 5-ї річниці анексії Криму, повідомляє Громадське

 

За його словами, Крим став "частиною РФ" завдяки мужності його жителів та особисто Володимира Путіна.

 

"Упевнений, що все це сталося, звичайно, завдяки волі кримчан, мужності кримчан, тих, хто в 2014 році зробив свій історичний вибір, за підтримки всіх громадян РФ, за підтримки всіх органів влади РФ — законодавчої, виконавчої — і, звичайно, під керівництвом нашого президента, нашого лідера Володимира Володимировича Путіна", — розповів Аксьонов.

 

"Ми вирішували питання цивілізаційного вибору. Ми хотіли бути разом з історичною батьківщиною – Росією. Ми не ставили умов і нічого не вимагали. Але нічого б не вийшло, якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і не ухвалював особисто рішення, від яких залежали долі кримчан та севастопольців. Рішення президента врятували нам життя. Дякуємо йому. Дякуємо росіянам, дякуємо силам спецоперацій, усім, хто був тут і брав участь у забезпеченні безпеки проведення референдуму", — сказав Сергій Аксьонов. 

 

"Насправді це була унікальна операція. Все відбулося настільки швидко, зухвало і нахабно, що наші опоненти не встигли оговтатися", — додав він.

 

Також Аксьонов заявив, що під час захоплення півострова його жителі знали, що Росія не "дасть скривдити" їх.