Сепаратист Денис Пушилін замість вбитого Захарченка став тимчасовим ватажком ДНР

14:04, 07.09.2018
Сепаратист Денис Пушилін замість вбитого Захарченка став тимчасовим ватажком ДНР

За призначення проголосували більшість "депутатів" (фото: соцмережі)

У Донецьку 7 вересня так звана народна рада призначила тимчасовим виконувачем обов'язки голови ДНР голову самопроголошеного парламенту Дениса Пушиліна. 
 
Про це повідомляють ЗМІ окупантів, зазначаючи, що за призначення проголосували більшість "депутатів".
 
Також донецькі "депутати" призначили дату позачергових виборів глави ДНР і парламенту окупантів. Вони відбудуться 11 листопада.
 
Слід зазначити, що в Донецьку після смерті глави ДНР Олександра Захарченка розгорівся справжній скандал, пов'язаний з неприйняттям сепаратистами нового керівника самопроголошеної республіки.
 
Нагадаємо, ватажка донецьких терористів Олександра Захарченка, який був формальним керівником "ДНР", підірвали в кафе "Сєпар" в центрі окупованого Донецька на бульварі Пушкіна 31 серпня.
 
При цьому метою кілерів в Донецьку міг бути зовсім не ватажок ДНР Олександр Захарченко.Швидше за все, вони полювали на Олександра Тимофєєва ("Ташкент"). Таку думку висловив координатор російського проекту "Доброволец.орг", що займається відправкою найманців на Донбас, Михайло Полинков.
 
Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в свою чергу занепокоївся напруженістю на Донбасі через вбивство Захарченка.
 
Голова так званої ради міністрів окупантів ЛНР Сергій Козлов заявив, що після вбивства ватажка ДНР Олександра Захарченка їде з окупованого Луганська.
 
А глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про зрив зустрічі лідерів "четвірки нормандського формату", звинувативши Україну у вбивстві Олександра Захарченка.
 
Росія розслідує вбивство Захарченка як громадянина Росії.
 
Вбитого ватажка окупантів ДНР Олександра Захарченка ховали в Донецьку в закритій труні. 
 
Пізніше в російських ЗМІ писали, що ФСБ зацікавлена в пошуку вбивць Захарченка і там нібито вже знають, кого треба шукати. За останніми даними, вибухівку заклали не в люстру, а в вивіску над входом в кафе "Сєпар" - ту саму, на якій красувався Чебурашка у камуфляжі.
 
У розвідці України вважають, що саме ФСБ організувала вбивство Олександра Захарченка.