Письменник Ігор Мисяк поліг на фронті за Україну

13:01, 23.05.2023
Письменник Ігор Мисяк поліг на фронті за Україну

Ігор Мисяк воював у лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу. (facebook.com/temporapublishing)

Поет, прозаїк, автор роману «Завод» Ігор Мисяк поліг на фронті, захищаючи Україну від російських загарбників.

 

Захиснику України лишалося кілька тижнів до 30-річчя.

 

Як інформує Україна молода, про цю втрату повідомили у видавництві "Темпора".

 

«Стало відомо, що захищаючи Україну загинув Ігор Мисяк, автор книжки «Завод». Нема слів, щоб виразити співчуття всім, хто знав цю чудову людину…», - йдеться у повідомленні.

 

Ігор Мисяк народився 16 червня 1993 року на Львівщині. Навчався на історичному факультеті Дрогобицького педагогічного університету.

 

Був активним учасником Революції Гідності. З осені 2014 до кінця літа 2015 року проходив службу в полку "Азов", санітаром на "швидкій" і бійцем-рятувальником.

 

 

На початку березня 2022 року Ігор Мисяк долучився до підрозділу Сил територіальної оборони ЗСУ. Згодом опинився у лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.

 

Воїн брав участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів.

 

Письменник був лауреатом конкурсу "Хортиць дзвони 2018", фестивалю "Ірпінський Парнас 2018", конкурсу "Житомир ТЕМ 2019" та фестивалю "Ан Т-Р-Акт 2020". Друкувався в журналах "Літературний Чернігів", "Дзвін", антології "Молоді голоси" та кількох альманахах.

 

Вже 2022 року у видавництві "Темпора" вийшла його дебютна прозова книжка "Завод".

 

Як повідомляла «УМ», у бою із російськими окупантами на Луганщині, поблизу населеного пункту Діброва 17 травня загинув музикознавець Іван Кузьмінський.