Культуролог Євген Гулевич загинув під Бахмутом

13:50, 29.03.2023
Культуролог Євген Гулевич загинув під Бахмутом

Євген Гулевич пішов на війну добровольцем

У боях за Бахмут 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, який впродовж усього цього часу вважався зниклим безвісти. 

 

Як інформує Україна молода, про це на своїй сторінці у Facebook 29 березня березня повідомив музикант Юрій Хвостов.

 

«Євген Гулевич, дослідник, інтелектуал, філософ, редактор і автор, відважний воїн і затятий чоловік, загинув у бою під Бахмутом 31 грудня 2022 року. Від учора ми можемо говорити про це доконано, маючи офіційне підтвердження. Досі зберігалася крихітна, але чіпка надія, що страшна новина “зник безвісти при виконанні бойового завдання”, яка надійшла нам на початку цього року, не остаточна», – написав Хвостов.

 

Євген Гулевич пішов на війну добровольцем. В останній приїзд до Львова він встиг дати кілька інтерв'ю. 

 

Про чин похорону і прощання повідомлять згодом.

 

 

Євген Гулевич – автор, редактор, перекладач, культурний менеджер та магістр культурології. Є автором культурних та критичних статей у ЗМІ, мистецтвознавчих статей виставкового проекту «Ангели» й головним редактором українського видання «Світовий атлас вуличного мистецтва і графіті» та перекладу Рея Бредбері «Щось лихе насуває». Учасник знімальної групи документального фільму «Випчина. Село одного дня», консультант проекту Pinsel.AR, учасник громадської ініціативи «Спадщина майбутнього» та співавтор міжнародного проекту Mapping Future Heritage. 

 

Євгену Гулевичу було 48 років.

 

Як повідомляла УМ, пілот  винищувальної авіації Повітряних Сил ЗСУ майор Денис Кирилюк загинув під час виконання бойового завдання 28 березня.Льотчик здійснив понад 80 бойових вильотів, лише три тижні тому в нього народився син.