Історичний екшен «Довбуш» вийде на екрани у 2022 році, відео

08:25, 08.12.2021
Історичний екшен «Довбуш» вийде на екрани у 2022 році, відео

Одна зі сцен під час зйомок історичного екшену «Довбуш». (facebook.com/DovbushMovie)

Трейлер українського історичного екшену «Довбуш» презентувала компанія «ProntoFilm» за підтримки Держкіно і Міністерства культури та інформаційної політики з нагоди  30-ї річниці від дня створення Збройних Сил України.

 

Як повідомляє «Україна молода», про це на офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах інформує Державне агентство України з питань кіно.

 

Творці оголосили дату виходу фільму на великі екрани — історію про славнозвісного Олексу Довбуша можна буде подивитися в кінотеатрах вже 12 травня 2022 року.

 

За словами авторів стрічки, «Довбуш — унікальний український герой, який віддав життя за свободу свого народу понад три століття тому, та його історія стала безсмертною».

 

Історія про свободу понад усе, про всеосяжну любов: до свого народу, до рідної землі. Творці обіцяють багато екшену, що у поєднанні зі справжніми емоціями оживить легенду про славетного Довбуша — борця за незалежність, справжнього володаря Чорногори.

 

«Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості», - розповідають творці екшену на чолі з режисером Олесем Саніним.

 

 

«Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть», — вказано в синопсисі картини.

 

Головні ролі виконали: Олекса Довбуш – Сергій Стрельников, Іван Довбуш – Олексій Гнатковський, Марічка – Дар’я Плахтій, Пшелуський – Матеуш Косьцюкевіч, Княгиня Яблуновська – Агата Бузек, Опришки – Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський, Дзвінчук – Олександр Мавріц.

 

Сценарій написали Пол Волянський, Олесь Санін, Василь Портяк, Максим Черниш, режисером виступив Олесь Санін.

 

 

Як раніше повідомляла «Україна молода», днями відбулась телепрем’єра історичного фільму «Фортеця Хаджибей».