Уряд Німеччини допоможе полтавцям опановувати робітничі професії: потрібні жінки 45+
Днями у Полтаві було представлено пілотний проєкт «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery». >>
Пропозиція про роботу зернового коридору без росії передана турецькій стороні. (facebook.com/oleksandr.kubrakov)
Україна передала Туреччини пропозицію відновити роботу «зернового коридору» без участі моковії.
Як інформує Україна молода, про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар на пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ у четвер.
"Пропозиція про роботу ("зернового коридору" ) без росії передана турецькій стороні. Поки що немає остаточного підтвердження. Але оскільки кораблі (із зерном. - Ред.) вже йдуть територіальними водами Румунії, Болгарії, а також Туреччини і проходять протоки без обмежень, то насправді це раціональний шлях", - розповів дипломат.
Пан Боднар нагадав, що і в рамках "зернової ініціативи" досить частими були випадки, коли країна-агресор обмежувала прохід кораблів до України або намагалася регулювати доступ до того чи іншого українського порту. Окрім того, існувало обмеження на перелік продукції, яку можна було експортувати з території України.
Посол додав, що оскільки немає жодних експортних обмежень щодо української продукції для суден, які проходять цим гуманітарним коридором, такий альтернативний варіант може бути одним з основних для врегулювання ситуації.
Водночас він зазначив, що наразі триває комунікація між Туреччиною і ООН за результатами переговорів і з Україною, і з росією, щоб виробити узгоджені позиції.
"Ми, звичайно, займаємо конструктивну позицію по відношенню до наших партнерів Туреччини та ООН і посередників і випрацьовуватимемо механізми, які будуть вигідні нашій стороні, але не зашкодять принциповій позиції щодо зняття санкцій з росії - це абсолютно хибний шлях", - підсумував Боднар.
Як повідомляла «УМ», 4 вересня у Сочі відбулася зустріч президента Туреччини Ердогана та російького диктатора путіна, головною темою якої було відновлення дії Чорноморської зернової ініціативи. Згоди з цього питання досягнуто не було.
Днями у Полтаві було представлено пілотний проєкт «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery». >>
Народне прислів’я «Поганому виду нема стиду» лаконічно та влучно характеризує людей без честі й совісті, людей, які, як кажуть, «брешуть і не скривляться» або нехтують нормами християнської моралі >>
На заводі садового товариства «Мрія», що другий рік працює в Решетилівці, про яке нещодавно розповідала «Україна молода», завершується сезон переробки помідорів, вирощених за партнерської участі 17 домоволодінь громади. >>
Українському малому та середньому бізнесу, який дивом виживає в умовах війни, частково скасували спрощену систему оподаткування та планують повернути систематичні фіскальні перевірки. >>
В Україні після зменшення врожаю 2022 року на майже 40% очікування на 2023 рік зводились до одного: буде гірше. >>
Диверсифікуючи свій основний бізнес із виробництва вантажних літаків у відповідь на російське вторгнення державне підприємство "Антонов" розширює виробництво безпілотників, >>