Турнір «золотого рівня» у Кенії: метальник молота Михайло Кохан виборов срібло

20:32, 20.04.2024

Михайло Кохан відправив снаряд на 80,76 метра. (instagram.com/misha_kohan)

Український метальник молота Михайло Кохан із Запоріжжя здобув срібну медаль і став віцечемпіоном турніру «золотого рівня» у межах світового легкоатлетичного туру в Найробі (Кенія).

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Федерація легкої атлетики України в суботу.

«80.76 - результат Михайла Кохана на World Athletics Continental Tour у Найробі. Міша посідає друге місце і показує SB у сезоні 2024», - йдеться у повідомленні.

Тоді як European Athletics додає, що це була найкраща спроба атлета, він відправив снаряд на 80,76 м, що стало найкращим результатом Кохана у сезоні, який є дуже близьким до особистого, що становить 80,78 м.

Переміг у секторі чинний чемпіон світу, канадієць Ітан Катсберг (84,38), третім був поляк Войцех Новіцкі (79,14).

Нагадаємо, раніше Кохан виграв змагання молотобійців на Кубку Європи з метань, а раніше був п'ятим у фіналі чемпіонату світу.

Як повідомляла «УМ», нещодавно Кубок Європи виборов метальник спису Артур  Фельнер з Броварів.