Суперфінал Кубка світу: українки здобули золото з артистичного плавання

12:20, 05.06.2023
Суперфінал Кубка світу: українки здобули золото з артистичного плавання

Золоту крапку поставила у своїх виступах у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання в іспанському Ов’єдо збірна України! (Фото: НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukrai)

Золоті медалі виграла українська збірна у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання в Ов'єдо, Іспанія. Чемпіонками в акробатичній програмі серед груп стали Марина і Влада Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Ангеліна Овчиннікова і Валерія Тищенко.

 

Синхроністки набрали 216.6701 бали та стали чемпіонками турніру, випередивши збірну Китаю.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє Національний олімпійський комітет України у Телеграм.

 

"Золоту крапку поставила у своїх виступах у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання в іспанському Ов’єдо збірна України! Наші русалоньки отримали оцінку 216.6701, випередивши на 0.5801 збірну Китаю.

 

Вітаємо наших чемпіонок і тренерський колектив на чолі з Світланою Саідовою! Українці – нація переможців!" – кажуть у НОК.

 

Загалом українська збірна отримала 4 нагороди – 1 золото, 2 срібла та 1 бронзу.

 

Серед чемпіонок були спортсменки-прикордонниці Влада та Марина Алексіїви, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

 

Сестри посіли друге місце у довільному дуеті з артистичного плавання, отримавши 217.1771 балів. Вперед пропустили лише представниць Ізраїлю (225.7915).

 

Також Алексіїви посіли третє місце у технічній програмі з сумою 242.0541, поступившись команді з Іспанії (255.4066) та Франції (242.4900).

 

Як повідомляла УМ, на другому етапі «Діамантової ліги» одразу три українські легкоатлетки посіли призові місця.