Сестри Алексіїви вибороли «срібло» на Чемпіоналі світу-2022 в дуеті

13:45, 20.06.2022

Для спортсменок сестер Алексіївих — це перша здобута нагорода на рівні Чемпіонату світу

Українські синхроністки Марина та Владислава Алексіїви здобули срібну медаль Чемпіонату світу —2022 з водних видів спорту.

Як інформує Україна молода, про це повідомляє НОК України.

21-річні українки з результатом 91,8617 бала здобули «срібло» з артистичного плавання у технічному дуеті.

Золоті нагороди вибороли представниці Китаю Люї Ван та Цяньї Ван (93,7536). «Бронзу» отримали Ейріні Александрі та Анна-Марія Александрі (Австрія).

Марина та Владислава Алексіїви здобули свою першу нагороду в кар’єрі на рівні чемпіонатів світу — ЧС у Будапешті для них є дебютним в кар’єрі. Раніше вони виграли п’ять медалей Світової серії в дуеті, зокрема дві золоті 2019 року.

Для України це друга нагорода на цьому турнірі. Раніше ще одне срібло завоювала Марта Федіна.

Зазначимо, що змагання відбуваються у Будапешті.

Як повідомляла УМ, украінська  фехтувальниця Влада Харькова з Ужгорода виборола золоту медаль та зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу в особистих змаганнях шпажисток на Чемпіонаті Європи в Анталії.

Для українки це був дебютний виступ на континентальній першості. Також наша шпажистка принесла «Золото» першу нагороду збірній України на Чемпіонаті