Євро-2020: Україна здолала Швецію і вийшла у чвертьфінал, фото

00:46, 30.06.2021

Артем Довбик забив вирішальний гол в останні хвилини овертайму.

Збірна України перемогла збірну Швеції з рахунком 2:1 у напруженій боротьбі в матчі 1/8 фіналу Євро-2020, який відбувся у шотландському Глазго в ніч на середу.

Відтак, національна збірна вперше у своїй історії потрапила до чвертьфіналу європейського чемпіонату з футболу, де зустрінеться зі зібрною Англії, яка цього ж дня здолала збірну Німеччини з рахунком 2:0.

Про це повідомляє Україна молода.

Рахунок відкрив Олександр Зінченко на 27-й хвилині першого тайму.

Зокрема, ударом в один дотик Зінченко вивів збірну України вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка.

Втім, на 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету від Іллі Забарного відновив паритет у матчі – 1:1.

До речі, з 99-ї хвилини збірна Швеції грала у меншості: Маркус Даніельсон заїхав жорстоко прямою ногою в коліно Артему Беседіну. Після перегляду ВАР рефері Даніель Орсато показує захиснику шведів пряму червону картку. Беседіна, який зазнав ушкодження замінив Віктор Циганков.

Долю протистояння на останніх хвилинах другого екстра-тайму вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2).

Таким чином, збірна України у чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі зійдеться з командою Англії.

Як повідомляла "УМ", для Андрія Шевченка матч зі збірною Швеції став 50-м ювілейним на посаді головного тренера національної збірної.