Українська збірна завоювала 99 медалей та посіла 2 місце на Дефлімпіаді

11:20, 31.07.2017

Українська збірна тріумфувала на Дефлімпіаді майже сотню разів (УНІАН)

У турецькому місті Самсун у неділю, 30 липня, завершилися XXIII літні Дефлімпійські ігри під час яких українські спортсмени здобули 99 медалей за 13 днів змагань, загалом випередивши суперників із 88 країн.

Збірна України посіла друге місце в загальнокомандному заліку, отримавши 21 золоту, 42 срібні та 36 бронзових медалей, повідомляє "Укрінформ".

"Синьо-жовтим" вдалося перевершити свій результат чотирирічної давнини. На попередній Дефлімпіаді-2013 у Софії (Болгарія) збірна України здобула 88 нагород - 21 золоту, 30 срібних та 37 бронзових.

Чемпіонами Дефлімпіади-2017 українці стали у 8 видах спорту з 21, які були представлені у Самсуні:

Дмитро Шеретов - дзюдо, 73 кг;

Катерина Авдєєва, Ксенія Довбищук, Марія Корнійчук, Оксана Кравченко, Марина Погорєлова, Катерина Шепелюк, Анна Шостак - дзюдо, командні змагання;

Віта Гаврилова - карате, Kumite, 55 кг;

Карина Янчук - карате, Kumite, 61 кг;

Інна Мажара - карате, Kumite, 68 кг;

Карина Янчук - карате, Kumite Open;

Віта Гаврилова, Марина Губанова, Карина Янчук, Інна Мажара - карате, Kumite, командні змагання;

Максим Беленок, Олександа Махно, Володимир Махно, В'ячеслав Новіков, Олександр Третьяк - карате, Kumite, командні змагання;