«Сексі Спайс» і її чотири «молодші сестрички»

«Сексі Спайс» і її чотири «молодші сестрички»

Аж не віриться, що з часу створення найпопулярнішої дівочої поп-групи нашого часу минуло вже 13 років. Нинішні шестикласники навіть не уявляють, як шаленіли наприкінці 1990-х їхні однолітки, чуючи словосполучення «Спайс гьорлз». З'явившись на сцені у 1994 році в Лондоні, «Перчені дівчата» буквально «порвали» музичний світ, злетівши на вершини чартів. Але такі проекти — занадто успішні, занадто штучні і, мабуть, занадто попсові — довго не живуть. На початку 2001-го група оголосила про остаточний розпад. А реальний процес «помирання» гурту почався ще в травні 1998-го, коли «перчинки» перестали бути квінтетом: із його складу вийшла Джері Холлівел. Без «Сексі Спайс», як її називали прихильники, група була вже не та, хоча інші дівчата «протягнули» ще два з гаком роки. А потім розійшлися всі.
Тепер фанати виросли й посоліднішали, як, власне, й самі виконавиці. Однак новина про те, що їхні улюблениці знову виступатимуть разом, змусила любителів «спецій» знову відчути себе підлітками, у яких в очікуванні зустрічі з улюбленим гуртом завмирає серце. «Спайс гьорлз» знову зберуться на одній сцені вп'ятьох — Джері Холлівел, Вікторія Бекхем, Емма Бантон, Мелані Браун та Мелані Чісхольм, їхнє світове турне почнеться 2 грудня. А за кілька днів — 6 серпня — «перша ластівка» розпаду «Спайс гьорлз» і водночас найстарша з учасниць групи відзначить своє 35-річчя. Тож саме до Холлівел зараз прикута основна увага любителів «Спайс».

Сексуальні фото й провальне кіно

Сексуальні фото й провальне кіно

Ліндсей Лохан не на жарт розхвилювалася — за звинуваченням у зберіганні кокаїну їй реально «світить» ув’язнення. Нагадаємо, що 21-річну кінозірку впіймали за кермом у стані алкогольного сп’яніння та ще й із наркотиками в кишені. Тепер Ліндсі переконує правоохоронців, що кокаїн належав не їй, а її друзям, однак поліцейські не ймуть цьому віри — навіщо, питається, знаменитій актрисі зберігати у власній кишені чужу «наркоту»? Проте Лохан не здається: аби викликати до себе співчуття бодай у «простого» народу, вона просить відомі телевізійні канали й газети розповсюдити її листа, в якому стверджує, що ніколи не приймала наркотики, що кокаїн чужий, а сама вона — безневинна жертва.

ЗОРЯНИЙ ПИЛ

ЗОРЯНИЙ ПИЛ

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики