19.07.2007

Андрій Воронін вийшов із капітанською пов’язкою уже на свій перший матч за «Ліверпуль» на зборах у Швейцарії і сповна виправдав довіру тренера. Українець забив два голи у ворота німецького «Вердера», холоднокровно реалізувавши виходи сам на сам із голкіпером суперників Візе. Відтак на 63-й хвилині Вороніна замінили на іншого новачка — іспанця Фернандо Торреса. Офіційний сайт «Ліверпуля» назвав нашого форварда кращим гравцем матчу.

Андрій Шевченко і в другому матчі «Челсі» в турне по США провів на полі один тайм, як і більшість його партнерів, і знову не забив.

Товариські матчі. «Ліверпуль» (Англія) — «Вердер» (Німеччина) — 3:2 (Воронін, 4, 60; Ріїсе, 13 — Шнідлер, 6; Дарбі, 84 (у свої ворота)), «Челсі» — «Сувон» (Корея) — 1:0 (Дрогба, 79), «Угава» (Японія) — «Манчестер юн.» (Англія) — 2:2, «Інтер» (Італія) — збірна Китаю — 3:0.

* * *

Кубок чемпіонів. Перший кваліфікаційний раунд (перші матчі). Результати вівторка: «Олімпі» (Грузія) — «Астана» (Казахстан) — 0:0, «Хазар» (Азербайджан) — «Динамо» (Загреб, Хорватія) — 1:1, АПОЕЛ (Кіпр) — БАТЕ (Білорусь) — 2:0, ТНС (Уельс) — «Вентспілс» (Латвія) — 3:2, «Зета» (Чорногорія) — «Каунас» (Литва) — 3:1, «Лінфілд» (Північна Ірландія) — «Ельфсборг» (Швеція) — 0:0, «Мурата» (Сан-Марино) — «Тампере юн.» (Фінляндія) — 1:2.

Велоспорт

Українець Ярослав Попович на черговому етапі «Великої петлі» в Альпах попрацював на своїх партнерів по команді, що дозволило іспанцеві Контадору й американцеві Лейфаймеру фінішувати на четвертій і сьомій позиціях. Галичанин опинився 13-м, хоча за кілька кілометрів до фінішу ішов навіть другим. Відтак Попо піднявся на третій рядок класифікації кращих гірських гонщиків, поступаючись лише Расмуссену й Солеру. Норвежець, до речі, на позавчорашньому етапі отримав жовту майку лідера загального заліку з рук президента Франції Ніколя Саркозі.

Багатоденка «Тур де Франс».

9-й етап (159,5 км). 1. Солер (Колумбія, «Барлоуорлд») — 4 год. 14 хв. 24 сек. 2. Вальверде (Іспанія, «Кесс д’Епарньє»). 3. Еванс (Австралія, «Предіктор-Лотто») — + 0,38... 13. Попович (Україна, «Діскавері ченнел») — +1,32... 69. Гривко («Мілрам») — +17,34...

Загальний залік. 1. Расмуссен (Норвегія, «Рабобанк») — 43.52,48. 2. Вальверде — + 2,35. 3. Майо (Іспанія, «Соньєр Дюваль») — + 2,39... 22. Попович — + 8,16... 93. Гривко — + 1.06,25...

Уже колишній гравець збірної України В’ячеслав Завальнюк, який завершив кар’єру гравця після травневого чемпіонату світу, став радником президента ФХУ Анатолія Брезвіна. Також днями Завальнюк офіційно обійме посаду генерального менеджера київського «Сокола».

Тим часом столична команда, готуючись до старту у вищій лізі чемпіонату Росії, вже завтра й післязавтра у Броварах проведе перші контрольні матчі нового сезону з білоруським «Гомелем».

У черговому матчі літньої серії НБА у Солт-Лейк-Сіті, в якому «Юта» приймала «Сіетл», українець Кирило Фесенко вийшов у стартовій п’ятірці господарів. За 24 з половиною хвилини на майданчику молодий форвард «Черкаських мавп» набрав 9 очок, зробив 2 блок-шоти й 8 підборів (з них 6 у першому таймі — найбільше в команді).