15.05.2007
Спортивна гімнастика

Вдало виступили українські спортсмени на черговому етапі Кубка світу в бельгійському місті Гент. Черкащанка Ірина Краснянська й Дарина Згоба з Івано-Франківська здобули по дві медалі. У вправі на поперечині вони посіли перше й друге місця відповідно, а в змаганні на колоді  обидві показали результат на одну сходинку нижче.

Серед чоловіків «золото» на поперечині здобув також 18-річний українець Микола Куксенков. Інший киянин, Євген Богоносюк, став другим у вільних вправах, а Вадим Кувакін iз Херсона набрав третю суму балів у опорних стрибках.

Велоспорт

Популярна багатоденна гонка професіоналів «Джиро д'Італія», на старт якої вийшли 198 гонщиків із 22 команд, розпочалася в суботу командними перегонами на 25,6 км. Першими фінішували спортсмени зі стайні «Ліквігас», на 13 секунд відстала казахстанська «Астана», на 30 — CSC, за яку виступає українець Володимир Густов. Американська команда «Діскавері ченнел» з нашими Ярославом Поповичем і Володимиром Білекою показала п'ятий час (+0,49). Причиною відносної невдачі стало падіння лідера стайні — Поповича — у повороті за 700 м до фінішу.

На фініш другого етапу довжиною 205 км спортсмени приїхали великою загальною групою, в якій опинився і квартет українців. А перемогу святкував австралієць Роббі Макюен, який на останніх метрах випередив італійських спринтерів Паоло Беттіні і Алессандро Петаккі.

Українська чоловіча суперліга. За 9—13-те місця. «Будівельник» — «Одеса» — 66:69, «Львівська політехніка» — «Політехнік» — 90:81.

* * *

НБА. 1/4 фіналу. Східна конференція: «Чикаго» — «Детройт» — 102:87 (серія до чотирьох перемог — 1:3), «Нью-Джерсі» — «Клівленд» — 96:85 (1:2). Західна конференція: «Сан-Антоніо» — «Фінікс» — 108:101 (2:1), «Голден стейт» — «Юта» — 125:105, 101:115 (1:3).

НХЛ. Фінали конференцій. Схід: «Баффало» — «Оттава» — 3:4 2ОТ (серія — 0:2). Захід. «Детройт» — «Анахайм» — 2:1, 3:4 ОТ (серія — 1:1).

Чемпіонат Європи серед юнаків (до 17 років), Бельгія). Півфінали: Іспанія — Бельгія — 1:1 (пен. — 7:6), Англія — Франція — 1:0. Фінал: Іспанія — Англія 1:0 (Кркич, 48).

Збірна України на цій першості посіла сьоме місце серед восьми учасників, здобувши лише одне очко (в третьому груповому матчі з французами — 2:2 (Карноза, 51; Корішко, 77 — М'Віла, 10; Буржуа, 44).