ПОЛІТИЧНИЙ ГУМОР

18.04.2007

У парламенті й Кабміні

      Кілька чоловік у Києві втратили свідомість, купивши у вуличних продавців замість сувенірних бляшанок із повітрям Майдану-2004 каністри з повітрям Верховної Ради-2007.

* * *

      Янукович:

      — Зозуле-зозуле, скільки ще мені років Прем'єр-міністром бути лишилося?

      У відповідь — тиша.

      Янукович:

      — Цю — в клітку, наступну — до мене.

* * *

      Щоб знайти консенсус , Янукович розпорядився пустити маршрутку між Кабміном і секретаріатом Президента.

 

На майданах

      Київський активіст Партії регіонів звіряє списки на Майдані:

      — Із Донецька виїхали на мітинг 200 студентів ПТУ. Хлопців я бачу, а де ж дівчата?

      — Дик, оранжева сволота їх поінформувала, що на Окружній за годину платять більше, ніж за день на Майдані!

* * *

      У Донецьку відбувся товариський суд над громадянином Н. Він єдиний з усієї області після указу Президента про розпуск парламенту ще не побував у Києві.

 

У Конституційному Суді

      — Опозиція готова надати докази того, що коаліція тисне на Голову Конституційного Суду.

      — А які?

      — Вм'ятини на тілі голови КС повністю збігаються з опуклостями Прем'єра.

* * *

      — Куме, ви чули, Конституційний Суд відмовився розглядати законність указу Президента в прямому ефірі?

      — Чому?

      — Не сподобалася назва телепрограми — «Капітал-шоу «Поле чудес».

* * *

      За логікою, якщо СБУ тільки в однієї судді КС виявила «подарунків» на 12 млн.доларів (60 млн. гривень), то, може, варто «поторбити» решту суддів і таким чином зібрати необхідні кошти (340 млн.) для проведення дострокових виборів?

* * *

      Найважливіші матчі чемпіонату України з футболу вже традиційно обслуговують судді з-за кордону. То, може, варто запросити іноземних арбітрів і для розгляду справи в Конституційному Суді?..

* * *

      Оголошення на стовпі: «Міняю печатку Печерського районного суду на печатку Конституційного Суду з доплатою. Телефон такий-то. Питати Серьогу П., тобто К.».

Дострокові вибори

      Парламентські вибори відповідно до указу Президента Ющенка відбудуться 27 травня 2007 року. Коли саме настане 27 травня 2007 року, буде повідомлено додатково.

* * *

      Якщо ТРК «Україна» вирішила знову показати фільм «Банди Нью-Йорка», значить, «регіонали» вже вирішили йти на вибори. Вони завжди цей фільм перед виборчою кампанією показують, щоб продемонструвати, що їхні повадки на виборах трохи цивілізованіші порівняно з американськими ХІХ століття.

Джерело — журналісти «УМ»  і сайт «Цензор.нет».
  • Львовом — з колядою

    Львів, який неофіційно називають культурною столицею України, уже не один рік виборює право називатися і Різдвяною столицею. До всіх різдвяних сюрпризів цього року долучиться іще один — пасажирів львівських трамваїв та тролейбусів протягом свят будуть тішити популярні різдвяні мелодії у виконанні улюбленців не лише львів’ян, а й усіх українців — «Піккардійської терції» та Павла Табакова. >>

  • Ірина Геращенко: ЄС налаштований на асоціацію завдяки «війні» з Росією

    Перший сесійний тиждень Верховної Ради після літніх канікул почався напрочуд мирно: без бійок, без блокувань, без фізичних ексцесів і морального тиску у форматі «опозиція vs влада». Депутатів примирила Європа. Точніше, євроінтеграційний напрям, що ним крокує Україна. >>

  • Віра Ульянченко: Обласна влада ні на кого не тисне і ні перед ким не плазує

    Представляти Віру Іванівну, певно, зайве. Її ім'я й по батькові (саме так — без прізвища) говорить саме за себе ще з тих часів, коли вона була першою помічницею Віктора Ющенка на початку століття. Навіть листи до неї, як розповідає сама Ульянченко, підписують просто: «Вірі Іванівні». І доходять.
    Про те, якою впливовою вона є, як поважає її думку сам В.Ю. і як запросто вона спілкується з найбагатшими людьми України, ходять легенди. Коли глава держави призначив Віру Ульянченко керівником Київської обласної держадміністрації, багато хто сприйняв це скептично: одні висловлювали сумніви в умінні Віри Іванівни «перекваліфікуватися» з «няньки Ющенка» в «губернатори», інші іронізували, називаючи це призначення «почесним засланням» подалі від Банкової. Відтоді минув понад рік, і голоси скептиків стихли. А легенди про впливовість Віри Іванівни анітрохи не потьмяніли.
    І ще ремарка: напередодні виборів брати інтерв'ю у партійного керівника області завжди складно — воно в будь-якому разі виглядатиме «піарним». Але, зрештою, коли ж владі й звітувати про свої успіхи, як не перед виборами? Як каже правдоруб Віра Іванівна, «виборець сам повинен у всьому розібратися». До речі, найулюбленіше її слово — «безперечно». >>

  • В'ячеслав КИРИЛЕНКО: Ми змогли повернути довiру людей

    «В «України молодої» диктофони добре пишуть?» — запитав Кириленко, щойно кореспондент «УМ» переступив поріг його кабінету в партійному офісі «Нашої України». «А що, — питаю, — ви зірвали голос?». Кириленко підморгує: «Почався виборчий тур».
    Наша розмова відбулася наступного дня після того, як десант «НУНС» повернувся з першого етапу виборчого туру, який проліг через Сумщину, Полтавщину та Кіровоградщину. А днем по тому «нашоукраїнці-самбісти» мали вирушити на Дніпропетровщину. Власне, наша розмова з Кириленком і почалася з того, як він оцінює старт виборчих турне. >>

  • Андрій Шкіль: Регіони — «діти» слухняні. Але нерозумні

    Якщо «Наша Україна» до останніх передз'їздівських днів тримала інтригу з виборчим списком, то Блок Тимошенко «вистрелив» іншим. «Списочники» БЮТ лишились у своєму попередньому складі, зате присутність з-поміж 103 депутатів V скликання (яких Юлія Володимирівна за відданість і стійкість залишила при кандидатській надії) особливого гостя — президента Європейської народної партії Вілфреда Мартенса — привернула загальну увагу. Мартенс приїхав не просто так — він запросив «Батьківщину» приєднатися до клубу ЄНП. Ця подія відразу потягнула за собою обговорення ідеологічного керунку, в якому рухатиметься БЮТ, відсунувши на другий план ініціативи, з якими виступала на з'їзді Тимошенко, не кажучи вже про інший актуальний аспект — стосунки БЮТ з колегами від «Нашої України — Народної самооборони». Втім на все свій час. Час підписувати спільні угоди і час їх виконувати. Або не виконувати. Наразі помаранчеві демократи обіцяють триматися разом, а що з того вийде — побачимо після 30 вересня. Поки що про внутрішні процеси всередині Блоку Тимошенко з «УМ» говорить депутат IV—V скликань, 14-й номер у виборчому списку БЮТ Андрій Шкіль. >>

  • Замiсть авантюр та полiтичної хитростi демонструйте власне бачення розквiту країни

    Учора глава держави спілкувався з журналістами, в тому числi вже традиційно — у прямому ефірі двох національних телеканалів. Президент вкотре відійшов від офіціозу, а заодно і похмурих владних кабінетів — зустріч з представниками ЗМІ знову проходила на «зеленій галявині» секретаріату. >>