«Конституційний» вівторок буде важким

«Конституційний» вівторок буде важким

Четвер у Верховній Раді, як відомо, — день важкий. Бо голосувальний. Принаймні так було раніше — доти, доки парламентарії не постановили нарешті голосувати й по вівторках. Тож цього разу справді важким, очевидно, буде таки наступний вівторок, 23 грудня: саме на цей день запланований розгляд законопроектів про внесення змін до Конституції, або, іншими словами, про втілення в життя довгоочікуваної політреформи.

«Наші» — всюди

«Наші» — всюди

Коли хтось звинувачує лідера «Нашої України» ледве не в шпигунстві на Америку, тому «комусь» не завадило б поцікавитися міжнародною політикою блоку. І сам Віктор Ющенко, і його соратники не раз заявляли про важливість стосунків із країнами СНД, підписували договори про співпрацю і з російськими, і з грузинськими політичними силами... Тепер до переліку «співдружніх» однодумців «НУ» можна додати й Азербайджан: учора провідник «наших» та лідер політичного блоку «Наш Азербайджан» Іса Гамбар підписали Меморандум про співпрацю між їхніми політичними силами.

Краще саморозпуститися, аніж доводити виборців до ручки,

Краще саморозпуститися, аніж доводити виборців до ручки,

Позавчора ввечері одеський мер Руслан Боделан та директор київського товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» Олексій Леонов підписали «Договір оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Одесводоканал». Це відбулося під час перерви 15-ї сесії міськради 24-го скликання — відразу по ухваленню більшістю голосів (79) рішення про передачу КП «Одесводоканал» у 49-річну оренду столичній нафтотрейдерській фірмі, одним із засновників якої є народний депутат від СДПУ (о), новопризначений голова Держкомітету природних ресурсів України Микола Злочевський.

Чи ту голову шукає новий глава Генпрокуратури?

Чи ту голову шукає новий глава Генпрокуратури?

Учора Геннадій Васильєв, місяць тому призначений Генеральним прокурором, провів свою першу прес-конференцію. Основне враження після першого «пришестя» — новий керманич Різницької намагається спалити всі мости, дистанціюючись від свого попередника Святослава Піскуна. Васильєв, приміром, розповів, що днями надіслав Володимиру Литвину лист, у якому повідомив про відкликання з парламенту подання на притягнення Юлії Тимошенко до кримінальної відповідальності, яке Піскун уперто слав депутатам кілька разів. «Але сказати, що в діях Тимошенко нема складу злочину, я не можу, — цитує слова Васильєва видання сайт «Форум». — Коли прийшов новий Генпрокурор, з'явилась необхідність поглянути на справу по-іншому».

Пияцтву — бій!

Пияцтву — бій!

Позавчора Президент Леонід Кучма своїм указом звільнив із посади заступника міністра оборони Олександра Данильчука. Саме цей пан, як уже писала «УМ», однієї з жовтневих ночей напідпитку вчинив скандал на території Головного військового госпіталю в Києві, побивши кількох працівників, зокрема Івана Кузьмука — сина колишнього шефа оборонного відомства. Тиждень тому Генеральна прокуратура відмовила у порушенні карної справи проти Данильчука, але указ Президента свідчить про те, що в чомусь екс-заступник Євгена Марчука таки «нагрішив».

Всі статті рубрики