31.01.2007
Дзюдо

Українські жінки вибороли дві медалі на Кубку світу, що проходив у столиці Болгарії — Софії. У змаганні спортсменок із 21 країни рівненчанка Ольга Суха виграла турнір у категорії до 48 кг, а киянка Марина Прищепа (до 70 кг) посіла третє місце.

На аналогічному чоловічому Кубку у Тбілісі єдину нагороду, бронзову, для України заробив Сергій Балабан із Дніпропетровська (до 81 кг).

Фехтування

На черговому етапі Кубка світу, що проходив у Кувейті, чоловіча збірна України стала срібним призером у командних змаганнях шпажистів, поступившись у фіналі суперникам із Угорщини.

Плавання

Готуючись до чемпіонату світу, який відбудеться в Мельбурні, наші плавці беруть участь у змаганнях за кордоном. Так на турнірі у Швейцарії стартували 16 українців. Вони шість разів посідали перші місця, десять — другі, дев'ять — треті. Привертає увагу повернення на доріжку Яни Клочкової, яка виграла заплив на 200 м комплексом і фінішувала другою на стометрівці батерфляєм і 400 м комплексом.