19.01.2007

Киянка Олена Бондаренко вийшла до третього кола відкритого чемпіонату Австралії, перемігши вчора француженку Вірджинію Роззано — 6:3, 6:4. Наступною суперницею кращої тенісистки України буде четвертий номер «посіву» — бельгійка Кім Клійстерс.

У першому матчі парного розряду сестри Олена й Катерина Бондаренки впоралися з дуетом Сафарова/Танасугарн (Чехія/Таїланд) — 6:4, 6:3. А от Юлія Бейгельзімер разом з іспанкою Домінгес-Ліно програли російсько-німецькому дуету Бичкова/Мюллер — 1:6, 2:6.

До речі, погода на південному сході Зеленого континенту змилостивилася над спортсменами, й температура в денні години спала з 45 до 27 градусів.

Біатлон

Позавчора у словенському місті Поклюка спринтерською гонкою у жінок на 7,5 км стартував шостий етап Кубка світу. Перемогу святкувала лідер сезону — Анна-Карін Олофссон зі Швеції (21 хв. 45,2 сек.), яка зробила один промах при стрільбі стоячи. На 7 секунд відстала росіянка Тетяна Моїсєєва (0), на 17 — німкеня Каті Вільгельм (1).

Найкраще серед українок виступила Оксана Хвостенко — 15-те місце (+1.12,3; 0). Ніна Лемеш показала 27-й час (+1.50,9; 0), Тетяна Рудь — 55-й (+2.52,0; 1), Олена Петрова — 61-й (+3.02,9; 3).

Кубок Англії. 1/32 фіналу (перегравання): «Ньюкасл» — «Бірмінгем Сіті» (Д-2) — 1:5, «Фулхем» — «Лестер» — 4:3, «Тоттенхем» — «Кардіфф» — 4:0, «Міддлсбро» — «Халл» — 4:3, «Манчестер Сіті» — «Шеффілд уенсді» — 2:1.

* * *

Кубок короля Іспанії. 1/8 фіналу (повторні матчі): «Вільяреал» — «Вальядолід» — 0:1 (перша зустріч — 0:1), «Депортиво» — «Мальорка» — 1:1 (0:1), «Осасуна» — «Атлетико» — 2:0 (2:0), «Валенсія» — «Гетафе» — 2:4 (1:1), «Севілья» — «Райо Валекано» — 3:1 (1:1), «Сарагоса» — «Малага» — 0:1 (0:1).

* * *

Кубок Італії. 1/4 фіналу (повторні матчі): «Інтер» — «Емполі» — 2:0 (2:0), «К’єво» — «Сампдорія» — 1:2 (0:1), «Парма» — «Рома» — 2:2 (1:2).