10.11.2006

Шева тікає від шведа Мельберга.

Фото РЕЙТЕР.

Англія

Як і обіцяв тренер «Челсі» Жозе Моуріньйо, Андрій Шевченко у середу вийшов у стартовому складі його команди на матч Кубка ліги проти «Астон Вілли». Український форвард забив свій четвертий м'яч за «синіх», уперше - головою, причому цікаво, що відзначався Шева у трьох різних турнірах. Провівши на полі 75 хвилин, Андрій був замінений на Саломона Калу.

Кубок ліги. 4-й раунд (1/8 фіналу). «Челсі» - «Астон Вілла» - 4:0 (Лемпард, 32; Шевченко, 65; Есьєн, 82; Дрогба, 84), «Евертон» - «Арсенал» - 0:1 (Адебайор, 85; вилучення: Макфадден, 19 («Е»)), «Бірмінгем» - «Ліверпуль» - 0:1 (Аггер, 45), «Тоттенхем» - «Порт Вейл» - 3:1 (у дод. час).

Італія

«Рома», яка  буде наступним суперником «Шахтаря» у Лізі чемпіонів, фактично забезпечила собі місце у чвертьфіналі Кубка Італії. Як і «Мілан», який здобув вольову перемогу над командою другого дивізіону.

Кубок. 1/8 фіналу. Перші матчі. «Трієстіна» - «Рома» - 1:2 (Россетті, 77 - Монтелла, 44, 49), «Мілан» - «Брешія» - 4:2 (Борієлло, 60, 86; Ф.Індзагі, 78; Броккі, 67 - Серафіні, 34; Альфагеме, 37), «Сампдорія» - «Палермо» - 1:0, «Реджина» - «К'єво» - 2:2, «Емполі» - «Дженоа» - 1:0.

Німеччина

Сенсаційна перемога «Ганновера» над «Баварією» дозволила йому піднятися з 18-го, останнього, місця турнірної таблиці на 15-те. А чемпіони в трьох останніх матчах набрали лише одне очко.

Українець Андрій Воронін вийшов у стартовому складі «Байєра» і, відігравши 78 хвилин, забив свій третій у цьому сезоні м'яч. Так «фармацевти» піднялися на дев'яту позицію (у них 15 очок).

Перша бундесліга. Матчі 11-го туру. «Бохум» - «Байєр» - 1:3 (Ілічевич, 48 - Барбарез, 7; Воронін, 32; Барнетта, 71; вилучення: Фраєр, 52 («Байєр»)), «Баварія» - «Ганновер» - 0:1 (Хусті, 15), «Боруссія» (М) - «Шальке» - 0:2 (Антоніо, 10 (у власні ворота); Варела, 31), «Армінія» - «Герта» - 2:2, «Енергі» - «Айнтрахт» - 0:1.

Лідери: «Вердер» - 23, «Штутгарт» - 21, «Шальке» - 20, «Герта», «Баварія» - 17, «Армінія», «Айтнтрахт», «Вольфсбург» - 16...

Іспанія

Кубок короля. 1/16 фіналу. Повторні матчі. «Валенсія» - «Портуенсе» - 2:0 (перша зустріч - 2:1), «Бетіс» - «Рекреативо» - 2:0 (0:0), «Мальорка» - «Атлетик» - 2:1 (у дод. час; 1:1), «Барселона» - «Бадалона» - 4:0 (2:1), «Расинг» - «Депортиво» - 1:0 (0:1; пен. - 0:3).

Росія

Несподіваним програшем ЦСКА в Самарі його найближчий переслідувач, московський «Спартак», скористатися повною мірою не зміг. Повівши в рахунку на 85-й хвилині завдяки голу зі штрафного українця Максима Калиниченка, «біло-червоні» примудрилися пропустити м'яч від «Сатурна» у доданий арбітром час.

За «Ростов» із 35-ї хвилини грав Максим Белецький, за «Луч» - усі 90 хв. Дмитро Семочко, за «Торпедо» з 59-ї - Сергій Кормильцев. До речі, уже остаточно зрозуміло, що московські автозаводці разом із «Шинником» вилітають до першої ліги.

До завершення чемпіонату лишилося тільки два тури.

Прем'єр-ліга. 27-й тур. «Крилья совєтов» - ЦСКА - 2:0, «Сатурн» - «Спартак» (М) - 1:1, «Динамо» - «Москва» - 1:1, «Том» - «Локомотив» - 3:1, «Торпедо» - «Зеніт» - 1:2, «Ростов» - «Луч-Енергія» - 1:0, «Амкар» - «Спартак» (Нч) - 1:0, «Шинник» -  «Рубін» - 1:5.

Лідери після 28 матчів: ЦСКА - 55, «Спартак» (М) - 52, «Локомотив» - 47, «Зеніт» - 46, «Рубін» - 40 (27), «Москва» - 40...

Україна

У відголосок скандалу після матчу «Динамо» - «Шахтар» у чемпіонаті України президент ФФУ Григорій Суркіс заявив, що в нього немає акцій ФК «Динамо». Натомість президент «Шахтаря» Рінат Ахметов в інтерв'ю телеканалу «Україна» веде своєї: «В українському футболі існує системна проблема: власник клубу і президент Федерації футболу є однією особою... З цим необхідно боротися». Також Ахметов відкинув чутки, що він веде переговори з іншими тренерами, підтвердивши, що Мірча Луческу відпрацює у Донецьку до кінця контракту, тобто ще три роки.