Що робити «Ківерцівщині» без Ніагарського водоспаду?

Що робити «Ківерцівщині» без Ніагарського водоспаду?

Від кого чи для кого треба охороняти сьогодні ліс, ліс для людей чи люди для лісу — на ці далеко не риторичні питання намагалися знайти відповідь депутати, господарники та вчені на нещодавній сесії обласної ради. Саме довкола лісових проблем найдовше ламали списи народні обранці, коли на їхній розгляд було запропоновано питання про створення Ківерцівського національного природного парку.

Гарного парку має бути багато

Гарного парку має бути багато

Рішення виділити Національному дендрологічному парку «Софіївка» 10 гектарів землі ухвалили на останній сесії депутати Уманської міської ради. Такий подарунок вони зробили зеленій перлині України до її 210-річчя, котре відзначалося днями і на яке до Умані з'їхалися представники 160 ботанічних садів та наукових товариств не тільки з нашої держави, а й з Грузії, Азербайджану, Польщі.

Яке воно, обличчя реставрації?

Яке воно, обличчя реставрації?

«Реставрація», «реконструкція», «ревалоризація» — такими складними термінами називають те, що найближчим часом чекає на Андріївський узвіз. Але вже стає очевидним, що спокою йому не буде. Як повідомив ТРК «Київ» голова Подільської районної адміністрації Євген Романенко, тендер на реконструкцію київського «монмартру» відбудеться 18 жовтня. Термін виконання проектних робіт — кінець наступного року. Проект має передбачати ремонт та заміну інженерних мереж, освітлення, реставрацію бруківки та відновлення архітектурних пам'яток.

«20 років життя на будові — це надто багато»

«20 років життя на будові — це надто багато»

Ця історія є бородатою за всіма канонами. Близько 20 років тому в дворі двох будинків, що на центральному проспекті Карла Маркса, у Дніпропетровську розпочалося будівництво шахти майбутнього метрополітену. Мешканці, певна річ, сприйняли таку подію без будь-яких застережень. Навіть більше того — сусідству підземки зраділи.

Всі статті рубрики