06.09.2006

Перша ліга. 8-й тур. «Волинь» — «Сталь» (Ддз) — 1:0 (Алозі, 6), «Закарпаття» — «Поділля» — 1:0 (Подробаха, 11), «Оболонь» — «Львів» — 2:1 (Малиш, 76 (пен.); Каракевич, 88 — Мазяр, 33), «Борисфен» — «Енергетик» — 0:1 (Худзік, 25), «Спартак» (С) — «Динамо-Ігросервіс» — 0:1 (Бобаль, 8), «Десна» — «Геліос» — 3:1 (Колодін, 10 (пен.), 27; Бобович, 59 — Тарасенко, 76), «Миколаїв» — «Спартак» (І-Ф) — 1:2 (Штурко, 27 — Коробкін, 20, 42 (пен.)), «Дніпро» (Ч) — «Кримтеплиця» — 0:0.

Лідери: «Оболонь» — 24, «Динамо-Ігросервіс» — 17, «Геліос» — 16, «Львів» — 15, «Кримтеплиця», «Закарпаття» — 14, «Нафтовик» — 13 (7 матчів), «Волинь» — 13...

* * *

Міжнародна федерація футбольної історії й статистики (IFFHS) опублікувала новий рейтинг-лист за підсумками серпня. Перші дві позиції посідають кращі європейські команди минулого сезону — іспанські «Барселона» (288 очок) і «Севілья» (276). Третє місце ділять міланський «Інтер» і краща команда Південної Америки — бразильський «Інтернасіналь» (по 270). Серед українських команд найвище піднявся донецький «Шахтар» — 32-й рядок. Київське «Динамо» з 73-го місця перебралося на 46-те.

Тріатлон

На чемпіонаті світу у швейцарській Лозанні українські атлети залишилися без медалей, хоча були близькими до підкорення п’єдесталів. У змаганнях юніорок Юлія Єлістратова з Житомира після плавання та їзди на велосипеді ділила друге-третє місце з німкенею Робіш, але на фініш прибігла четвертою. Переможниці з Канади вона поступилася 28 секундами. У чоловічому турнірі Володимир Полікарпенко показав п’ятий результат (1 год. 53 хв. 4 сек.), а чемпіоном став англієць Тім Дон (1:51.32).

На міжнародному турнірі в італійській Падуї українці тричі опинилися серед призерів. Олімпійський чемпіон Афін-2004 Юрій Білоног став другим у штовханні ядра з результатом 19,92 м, поступившись білорусові Андрію Міхневичу (20,21 м). Також друге місце посіла Анастасія Рабченюк у бігу на 400 метрів із бар'єрами (56,17 сек.). Сергій Демидюк третім подолав 110 м з/б (13,73 сек.).

Стрільба

На чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, що завершився у словенському Мариборі, команда України завоювала лише одну медаль. У юніорських змаганнях у дисципліні треп «бронзу» здобув Юрій Нікандров.