Їхня мета — 2006

Їхня мета — 2006

На вчорашньому з'їзді партії «Трудова Україна» її лідер, за сумісництвом — голова Нацбанку Сергій Тигіпко сказав, що «ТУ» готова висунути свою кандидатуру на пост Президента, якщо центристські політичні сили не досягнуть у цьому питанні компромісу. «Якщо не домовимося, ми повиннi висувати кандидата i боротися за кандидата вiд «Трудової України», — дослівна цитата з «Інтерфаксу». Сергій Леонідович, звісно, людина скромна, тож учора він не наголошував у своєму «спічі», що має на увазі саме себе. Хоча й пообіцяв, «якщо буде воля з'їзду», гідно провести президентську кампанію. А перша «воля» вже є: 312 делегатів одностайно проголосували за Тигіпка як нового-старого голову «ТУ», де-факто показавши, хто «в разі чого» буде кандидатом від партії точно.

«Пустий» номер

«Пустий» номер

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

За рік до президентських виборів і відразу після головного претендента на посаду — Віктора Ющенка, про свій намір балотуватись майже заявив лідер Народно-демократичної партії (НДП) Валерій Пустовойтенко (в політикумі також відомий як В. П.). Про це, зокрема, повідомляє й iнтернет-видання «Главред». Чому «майже»? Бо Валерій Павлович, буває, висловлюється так складно і заплутано, що незрозуміло, що він врешті-решт має на увазі. Однак на цей раз ніби все «по-справжньому». Наприкінці листопада керівний орган НДП має прийняти остаточне рішення щодо кандидатури.

«Плюси» дадуть Юлі ефіру

«Плюси» дадуть Юлі ефіру

Учора Шевченківський райсуд Києва зобов'язав телеканал «Студія «1+1», служба інформації якого перебуває під контролем есдеків, надати Юлії Тимошенко прямий ефір для спростування недостовірних даних щодо неї. Цим же рішенням суду визнано недостовірними й такими, що принижують честь, гідність і ділову репутацію Юлії Володимирівни, відомості, поширені в одній із програм «Проте» її ведучим Дмитром Корчинським (пропагандистські просторікування Дмитра стосувалися попередньої роботи лідерки БЮТі в корпорації «ЄЕСУ»).

«Сумна ознака диктатури»

«Сумна ознака диктатури»

Прийняття державного бюджету на наступний рік не обійшлося без гучного скандалу. І справа вже не стільки у порушенні процедури його прийняття, скільки в тому, що ціла фракція — АПУ — виявилася введеною в оману і віддала свої голоси за документ, проти якого сама ж і виступала. Утім так чи інакше, а минулого четверга парламент прийняв бюджет-2004 у цілому. За це рішення проголосувало 234 депутати, проти — 165, не голосував 41 депутат. Не підтримали документ «Наша Україна», Компартія, Соцпартія та БЮТі. З фракції Аграрної партії, яка формально належить до парламентської більшості, бюджет підтримали 10 депутатів із 16, і цей десяток голосів зіграв вирішальну роль. Лідер АПУ Катерина Ващук розповіла, чому фракція проголосувала за бюджет: «Ми повірили, що поставлять (на голосування) обидва законопроекти — один за одним», — сказала Катерина Ващук, додавши, що парламентська більшість обіцяла це зробити. Голова Аграрної фракції закликала колег по фракції відкликати свої голоси. Якщо так справді станеться, то бюджет не вважатиметься прийнятим.

Всі статті рубрики