ХРОНІКА

06.06.2006

Плавання

Минулих вихідних у Монако відбувся перший із чотирьох турнірів престижної серії «Маре Нострум», на якому троє українців посідали призові місця. Андрій Сердінов із Дніпропетровська виграв заплив на 100 м батерфляєм (53,32 сек.) і був другим на 200-метрівці (24,42). Титулований броварчанин Олег Лісогор на дистанції 100 м фінішував лише четвертим, але на 50-метрівці став першим (28,01). А в запливі на 100 м вільним стилем одесит Юрій Єгошин посів третє місце (49,98).

Легка атлетика

У столиці Норвегії Осло відбувся перший із шести етапів «Золотої ліги». На п'єдестал пошани з українців піднявся лише Іван Гешко з Чернівецької області, котрий фінішував другим у забігу на милю (1609 м).

Волейбол

Минулих вихідних завершилися кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи 2007 року. У матчах другого кола в Чехії жіноча збірна України переграла команду Австрії (3:0), але поступилася господаркам (0:3) й угоркам (1:3). Попри це українки посіли друге місце в своєму квартеті й у вересні за право виступити у фінальній частині континентальної першості зіграють у матчах «плей-оф» зі збірною Словаччини.

Пройти кваліфікацію українцям не вдалося.

Підсумкове становище: Чехія - 12, Україна - 9, Угорщина - 9, Австрія - 6.

Наша чоловіча збірна друге коло проводила у Фінляндії. Українці обіграли норвежців (3:1) і реваншувалися за домашню поразку від фінів тижневої давнини (3:2), але поступилися туркам (0:3). На жаль, невдалий виступ у першому колі поставив хрест на надіях «синьо-жовтих» зіграти у фіналі Євро-2007.

Підсумкове становище: Туреччина - 11, Фінляндія - 10, Україна - 9, Норвегія - 6.

Баскетбол

Українська суперліга. Матчі за 9-14 місця. «Маріуполь» - «Політехнік» - 102:90, «Львівська політехніка» - «Будівельник» - 87:79, «Пульсар» - «Одеса» - 67:71.

Підсумковий розподіл місць. 1. «Азовмаш». 2. «Київ». 3. «Хімік». 4. «Черкаські мавпи». 5. «Дніпро». 6. «Миколаїв». 7. «Сумихімпром». 8. «Кривбас-баскет». 9. «Будівельник». 10. «Одеса». 11. «Маріуполь». 12. «Львівська політехніка». 13. «Пульсар». 14. «Політехнік».

* * *

НБА. Фінал Західної конференції. «Даллас» - «Фінікс» -102:93 (Новіцьки (24), Говард (20) - Діао (30), Неш (19)). Рахунок серії - 4:2.

Фінал Східної конференції. «Маямі» - «Детройт» - 95:78 (Уїльямс (21), О'Ніл (28) - Хемілтон (33), Р. Уоллес, Прінс (по 10)). Рахунок серії - 4:2.

Таким чином, у вирішальній серії кращої баскетбольної ліги планети зустрінуться «Даллас» і «Маямі».