Йти чи не йти?

Йти чи не йти?

Коли конституційні судді, яких рано чи пізно таки призначить і приведе до присяги Верховна Рада (буває ж, що й парламенту доводиться звертатися до тлумачів Конституції за роз'ясненнями, тож у разі чого можна не сумніватися: як народних обранців «припече», КС «постане» вмить), нарешті візьмуться до виконання своїх обов'язків, їм ніколи буде й угору глянути. Після вступу в дію політичної реформи Конституційний Суд згадують «всує» так часто, що й без того завантажену установу явно просто завалять справами. Зокрема й зі зворотною адресою Банкова, 11.

«Глухарі» без Ющенка

«Глухарі» без Ющенка

Президента у Верховній Раді вчора не чекали. Не тому, що геть уже бачити не хотіли — просто більшість парламентаріїв не вірили в те, що Віктор Ющенко прийде. Хоча на 12.30 і було призначено розгляд питання про взаємодію Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів за участю всіх вищеназваних гілок влади.

А на тім рушникові...

А на тім рушникові...

Верховна Рада збільшила на три години часовий проміжок, протягом якого виборці зможуть голосувати на парламентських перегонах. Якщо раніше дільниці відчинялися о восьмій ранку, а зачинялися о восьмій вечора, то тепер ми зможемо висловити своє волевиявлення від 7:00 до 22:00.

Ксенія Ляпіна: Деякі політики, спробувавши відставити уряд, зламали собі зуби

Ксенія Ляпіна: Деякі політики, спробувавши відставити уряд, зламали собі зуби

Народна депутатка з фракції «Наша Україна», голова Ради підприємців при уряді розповідає «УМ» про загрози політреформи, стосунки з «тимошенківцями», схожість між «НУ» та Іллею Муромцем, початок серії конституційних криз та перешкоди на шляху розвитку підприємництва

Всі статті рубрики