Хто заважає ловити Пукача?

Хто заважає ловити Пукача?

Інформаційний скандал двотижневої давнини, пов'язаний з витоком оперативної інформації на шпальтах газети «Сегодня», досі викликає у слідчих СБУ неприємні асоціації. Нагадаємо, тоді газета з посиланням на анонімні джерела в силових структурах повідомила, що підозрюваний у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе (якого він нібито власноруч задушив ременем) — колишній начальник Управління карного розшуку i Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач — живий і перебуває в Ізраїлі. Видання стверджувало, що генерала знайшли ізраїльські спецслужби, але затримувати його після домовленості з ізраїльською стороною вилетіли співробітники СБУ. Згодом інформацію коментував Президент Віктор Ющенко, а в МЗС Ізраїлю на умовах анонімності підтвердили «Німецькій Хвилі», що генерал міліції справді перебуває в їхній країні.

«Неолімпійські» ігри

«Неолімпійські» ігри

Кілька українських олімпійських чемпіонів, що здобули золоті медалі на минулорічних Іграх в Афінах, вирішили відмовитися від премій. Тим самим вони висловлюють протест переслідуванням Віктора Януковича, повідомляє російська агенція РІА «Новості», посилаючись на заяву спортсменів. «Віктор Янукович, будучи Прем'єр-міністром і президентом НОК України, став першим політичним діячем у нашій незалежній державі, який зумів високо підняти авторитет спортсменів і відзначити їх достойними нагородами за те, що ми своєю перемогою на Олімпіаді в Афінах підняли авторитет та імідж України», — йдеться у заяві спортсменів.

Президентові в партійному списку — ні!

Президентові в партійному списку — ні!

Iти на парламентські вибори на чолі списку однієї з політичних партій чи залишатися над сутичкою — визначитися з цією дилемою Вікторові Ющенку буде непросто. І поки протилежні в цьому питанні центри впливу на Президента намагаються довести йому, що (1-й варіант) стати на чолі «своєї» партії під такою гучною назвою «Народний союз «Наша Україна» — це почесно й правильно, бо саме цього чекає від нього народ, або навпаки (2-й варіант), що балотуватися в народні депутати, будучи главою держави, та ще й у списку новітньої КПРС,— це нижче президентського достоїнства й помилково, бо народ такого кроку не підтримає, допомогти Ющенкові розібратися вирішили соціологи. І поцікавилися: а що ж, власне, насправді думає з цього приводу народ?

Кругообіг нардепів у владі

Кругообіг нардепів у владі

447 — саме стільки народних депутатів станом на вчорашній ранок налічував законодавчий орган України. Хоча насправді мало б бути на десяток менше, адже, як уже повідомляла «УМ», саме такій кількості парламентаріїв-сумісників кілька днів тому Апеляційний суд Києва достроково припинив повноваження. До речі, голова Регламентного комітету ВР Валентин Матвєєв оголосив уже й повний список: окрім згаданих нами напередодні Владислава Атрошенка, Володимира Бондара, Євгена Жовтяка, Івана Стойка та Романа Ткача, судді позбавили мандатів голів Запорізької облдержадміністрації Юрія Артеменка, Львівської — Петра Олійника та Закарпатської — Віктора Балогу, а також міністра економіки Сергія Терьохіна і голову Фонду держмайна Валентину Семенюк. На черзі — ще майже два десятки сумісників.

«Фок ін» для міністра Луценка

«Фок ін» для міністра Луценка

Підозри щодо «нечистоплотності» окремих представників найвищої верхівки нової влади добралися і до керівництва Міністерства внутрішніх справ. Міністра Юрія Луценка його заступник Олександр Фокін у прямому ефірі «5-го каналу» позавчора звинуватив у незаконних діях, зокрема шантажі та прослуховуванні своїх заступників. Цікаво, що цивільний Фокін потрапив до цього міністерства саме на запрошення Луценка. Однак нещодавно він вирішив Фокіна звільнити.

Всі статті рубрики