То хто ж кому винен?!

То хто ж кому винен?!

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Заяви щодо економічних суперечок, які іноді претендують на сенсаційність, при ближчому розгляді часто виявляються не більш ніж вигадкою. Це стосується і дискусій, які виникають час від часу з приводу Запорізького алюмінієвого комбінату, а конкретно — щодо виконання зобов'язань із рефінансування кредиту, виділеного Укрексімбанком на спорудження тут фольгопрокатного виробництва, що стали однією з умов продажу 68,01 відсотка акцій ЗАлКу. Спробуємо хоча б коротко дослідити наявну документальну базу з цього питання, врахувати думки фахівців та розібратися з обставинами надання горезвісного кредиту.

Флагман «з нуля»?

Флагман «з нуля»?

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Про надзавдання нової влади: створити в Україні цивілізовану ринкову систему, інтегровану в світову економіку, не раз говорив Президент Віктор Ющенко. Заявляв він про це як перед вітчизняними, так і перед зарубіжними інвесторами. Прислухаючись до цих заяв, Європейський Союз виокремив для себе пріоритети співробітництва з Україною. Чи не найпершим з-поміж них в ЄС вважають транспортну сферу. Підтвердженням цьому є, зокрема, слова генерального директора з питань транспорту та енергетики Європейського Союзу Франсуа Ламурьо. Під час підписання в Києві угоди щодо розширення співробітництва в галузі цивільної авіації він зазначив: «Це саме та галузь, де співробітництво просувається особливо успішно».

Надійні кіловати

Надійні кіловати

Днями Міжнародна фінансова корпорація (МФК), яка є інвестиційним підрозділом групи Світового банку, надала 45 мільйонів доларів у вигляді кредитів двом енергорозподільчим компаніям в Україні — AES Київобленерго та AES Рівненерго. Ці компанії разом обслуговують 1,2 мільйона споживачів, постачаючи енергію в Київську область, окрім столиці, та північно-західний регіон країни. Що ж до AES, яка є основний акціонером обох компаній, то дохід цієї лідируючої глобальної енергетичної компанії (США) у минулому році становив 9,5 мільярда доларів.

Всі статті рубрики