На 736-ту річницю Черкаси урочисто погасили власну благодійну марку «Слава ЗСУ!»

05.10.2022
На 736-ту річницю Черкаси урочисто погасили власну благодійну марку «Слава ЗСУ!»

У Черкасах урочисто погасили власну благодійну марку «Слава ЗСУ!». (Фото надане Черкаською міською радою.)

Нещодавно, на 736-ту  річницю з Дня заснування міста Черкаси, замість святкових заходів, які відмінили через війну, провели церемонію спецпогашення благодійної марки «Слава ЗСУ!».


Цю марку,  на якій зображено мурал із військовим, недавно намальований у центрі міста на стіні ТРЦ «Любава»,  погасили Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та керівник Черкаської філії АТ «Укрпошта» Олександр Марченко.


Як розповіли «УМ» у Черкаській міській раді, над стінописом «Слава ЗСУ!»   працювала творча група Kailas-V під керівництвом переселенки з Харкова Яни Волк. Саме вона та представники виконавчого комітету отримали перші примірники цієї марки.


«Марка була випущена накладом 500 екземплярів. Комплект із марки, конверта та листівки можна буде придбати за 300 гривень на черкаському стадіоні МСК «Дніпро». А кошти, отримані від продажу цієї власної марки, спрямують на створення спортивно-соціального та психологічного реабілітаційного центру для ветеранів війни», — розповідають у Черкаській міській раді.


І уточнюють: планується, що в центрі ветерани зможуть проходити спортивну і психологічну реабілітацію, готуватися до різноманітних змагань та ігор ветеранів.